czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 12 listopad 2012 13:40

Zabezpieczono 500 porcji narkotyków

Napisane przez newseria.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zabezpieczono 500 porcji narkotyków fot. Komenda Stołeczna Policji

Zabezpieczone prawie 500 porcji marihuany i zatrzymany Bartłomiej D. podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających to wynik pracy kryminalnych z Białołęki. Policjanci w trakcie działań operacyjnych znaleźli w piwnicy narkotyki ukryte w workach foliowych. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych z Białołęki, 19-latek trafił na przesłuchanie do prokuratora.

Dzięki intensywnym czynnościom operacyjnym doszło do udaremnienia przestępczego procederu Bartłomieja D. Czujni funkcjonariusze przypuszczali, że Bartłomiej D. może posiadać narkotyki. Okazało się, że narkotyki znajdują się w piwnicy. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli susz roślinny w workach foliowych, który został zabezpieczony. W komisariacie, po dokładnym zważeniu suszu roślinnego, okazało się, że jest to prawie 500 porcji marihuany.

19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy zebrali materiał dowodowy i przekazali Bartłomieja D. na przesłuchanie do prokuratora. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora Bartłomiej D. został objęty dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a