niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
środa, 07 listopad 2012 13:23

Marihuana na strychu

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli ujawnili na strychu jednej z posesji ponad 4 kg marihuany, która była tam suszona. Osobą odpowiedzialną za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii okazał się Mariusz K. Dziś decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z komisariatu w Lesznowoli w związku z uzyskaną informacją dotyczącą posiadania narkotyków, udali się na teren jednej z posesji. W budynku mieszkalnym na strychu policjanci ujawnili krzaki częściowo wysuszonych roślin konopi indyjskich.

Ustalenia, których dokonali funkcjonariusze wskazywały, że suszeniem roślin z których można było otrzymać marihuanę zajmował się 17-latek. Chłopak został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Zabezpieczone rośliny i środki odurzające trafiły do miejscowego komisariatu.

Mariusz K. już usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dziś decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a