niedziela, październik 02, 2022
Follow Us
wtorek, 05 kwiecień 2022 12:50

Grzyby na pomoc Ukrainie – wycelowane wsparcie od MushUp Wyróżniony

Napisane przez Bohdan Juchniewicz
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Krakowska firma „Hydrostor”, właściciel marki MushUp wspiera armię ukraińską wykorzystując innowacyjne produkty zwiększające koncentrację i wydolność. Krakowska firma „Hydrostor”, właściciel marki MushUp wspiera armię ukraińską wykorzystując innowacyjne produkty zwiększające koncentrację i wydolność. mat.pras

Krakowska firma „Hydrostor”, właściciel marki MushUp wspiera armię ukraińską wykorzystując innowacyjne produkty zwiększające koncentrację i wydolność.

Mówi Jakub Pawłaszek prezes Hydrostoru: 

Wszystko zaczęło się od rozmowy na temat pomocy dla Ukrainy. Tak się składa, że nasza firma współpracuje z Pawłem Mateńczukiem - psedonim „Naval”, doświadczonym byłym żołnierzem „Gromu”, a zarazem  pisarzem, podróżnikiem i trenerem. Zadzwoniłem do Pawła z zapytaniem, czy wie jak moglibyśmy to zrobić. Okazało się, że „Naval” ma dostęp do przedstawicieli armii ukraińskiej w Polsce. Podczas rozmowy z „Navalem”, który jest użytkownikiem naszego produktu, padł pomysł, że warto byłoby walczących wesprzeć naszym suplementem. Ponieważ poprawa wydolności i koncentracji ma kluczowe znaczenie w sytuacji ekstremalnego stresu, którego doświadczają żołnierze, uznaliśmy, że pomysł jest super. 

MushUp Mix testujemy na sportowcach w dyscyplinach wytrzymałościowych, zawodnikach sportów walki oraz ludziach obciążonych stresem, dlatego opinie użytkowników są bardzo dobre. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać na potrzeby ukraińskich żołnierzy 5000 porcji produktu w pojedynczych saszetkach.  Ażeby jeszcze wzmocnić działanie produktu każdą saszetkę połączyliśmy z saszetką kawy rozpuszczalnej. Kawa to znany i skuteczny stymulant, a zarazem jedna z najbardziej lubianych propozycji podania naszego produktu. 

Ponieważ nasz startup ma ograniczone zasoby finansowe przygotowaliśmy akcje promocyjną, która umożliwi przekazanie kolejnych porcji preparatu żołnierzom walczącym w obronie Ukrainy. 

Należący do Stowarzyszenia „Polska Ekologia” „Hydrostor” postanowił opracować specjalną ofertę związaną z pomocą Ukrainie i przeznaczyć 10% wpływów ze sprzedaży na wysyłanie ukraińskim żołnierzom następnych tysięcy kompletów MushUp Mix + kawa. W ten sposób każdy polski klient może dołożyć się do akcji pomocy Ukrainie. 

a