Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 07 luty 2022 16:05

Gramy w Las Vegas. Najwyższe stawki – zdrowie i dobrostan Wyróżniony

Napisane przez Bohdan Juchniewicz
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W 2022 roku Stowarzyszenie Polska Ekologia mocno intensyfikuje działania promocyjne W 2022 roku Stowarzyszenie Polska Ekologia mocno intensyfikuje działania promocyjne mat.pras

W stolicy hazardu ekologiczna gra toczy się nie w kasynie ale w Convention Center podczas Winter Fancy Food Show. Na tych targach produktów spożywczych i napojów ”wyszukanych”, czy może lepiej określić je mianem „wyjątkowych”, „z górnej półki” - znalazła miejsce kampania promocyjna „High Quality Bioeurope”.

Jakość żywności ekologicznej z UE

To kampania skierowana na rynki Stanów Zjednoczonych i Kanady i obejmuje promowanie produktów dostarczanych przez rolnictwo i przetwórstwo ekologiczne, produktów pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Inaczej mówiąc, celem jest przekazywanie wiedzy o wysokiej jakości produktów ekologicznych z UE. A także o wysokich standardach tej produkcji w Unii Europejskiej oraz upowszechnianie informacji o obowiązujących w Unii Europejskiej systemach jakości upraw i przetwórstwa surowców oraz o systemie certyfikacji.

Pożądany bliski kontakt B2B

Obecność na tej imprezie jest istotna z uwagi na uczestników należących do kręgu określanego skrótem B2B, czyli handlowcy z handlowcami. Łączy się z tym założenie, że przekazanie im właśnie głębszej i bardziej szczegółowej wiedzy przełoży się na wzrost świadomych decyzji zakupowych i większe zapotrzebowanie na ekologiczne produkty.

Promocja obejmuje właściwie wszystkie wysokiej jakości produkty żywnościowe, mające certyfikaty unijne, w tym wieprzowinę, wołowinę, drób, zboża, owoce i warzywa, przetwory z owoców i warzyw, mleko oraz nabiał.

Doświadczony lider Stowarzyszenie „Polska Ekologia”

Pora przedstawić lidera kampanii, którym jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia”, organizacja energicznie zaczynająca szesnasty rok swojego istnienia. Znana jest jako największa i najważniejsza organizacja w swojej dziedzinie w Polsce , a także mająca najszerszy zasięg w swojej branży.

Prowadzenie kampanii promowania europejskich produktów ekologicznych jakości BIO przez przedstawione tu Stowarzyszenie daje gwarancję skuteczności działania. Ponad 15 lat praktyki w owocnym i pożytecznym docieraniu na rynek krajowy i rynki zagraniczne mówi samo za siebie.

Bogaty harmonogram z perspektywą

W 2022 roku Stowarzyszenie mocno intensyfikuje działania promocyjne, czego efektem jest harmonogram uczestnictwa w wydarzeniach targowych zaczynający się wspomnianymi wyżej targami Winter Fancy Food Show w Las Vegas już 6-8.02.2022.

Następne w planie to Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL America w Las Vegas - 22-24.03.2022 i podobne - SIAL Canada w Montrealu - 20-22.04.2022.

I jeszcze gastronomiczne typowo branżowe National Restaurant Association Show w Chicago - 21-24.05.2022.

Nieco inna wersja opisanych na wstępie to letnie targi Summer Fancy Food Show w Nowym Jorku - 12-14.06.2022.

Tu warto podkreślić współgranie powyższego harmonogramu z raportem ekspertów Polskiego Instytutu Ekonomicznego i opublikowaną właśnie listą krajów z największą perspektywą dla polskich eksporterów – na pierwszym miejscu jest USA.

Podczas tragów na stoisku promocyjnym tworzona jest przestrzeń do prezentacji i degustacji produktów ekologicznych oraz do pokazów kulinarnych, jak również miejsce do rozmów handlowych dla odwiedzających, oglądających pokazy kulinarne. Organizatorzy wprowadzają reżim sanitarny z uwagi na sytuację pandemiczną.

Targi doskonale służą wymianie handlowej, a liczne wątki edukacyjne pozwalają docenić cechy jakościowe produktów, co w odniesieniu do żywności ekologicznej ma znaczenie pierwszoplanowe.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL