sobota, luty 27, 2021
Follow Us
środa, 02 grudzień 2020 12:42

LUX MED nowe centra medyczne w Łodzi Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grupa LUX MED powiększyła swoją sieć centrów medycznych o dwie nowoczesne placówki w Łodzi – stomatologiczną i pracownię rezonansu magnetycznego. Stomatologia zlokalizowana jest przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 85, a diagnostyka obrazowa przy ul. Targowej 35.

Łódzkie placówki są otwarte dla pacjentów od 1 grudnia. 

LUX MED Stomatologia oferuje kompleksową opiekę, na którą składają się: leczenie zachowawcze z profilaktyką, leczenie kanałowe w tym endodoncja pod mikroskopem, periodontologia, chirurgia, protetyka, implantologia i ortodoncja. Gwarantujemy pełną diagnostykę radiologiczną od RTG punktowego, poprzez pantomografię, cefalometrię do CBCT. Również dzieci mogą odbywać wizyty adaptacyjne i leczenie w gabinecie dostosowanym do ich potrzeb. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00.

Pracownia diagnostyki obrazowej wykonuje szeroki zakres badań rezonansem magnetycznym przy użyciu nowoczesnego aparatu Siemens Magnetom Avanto 1,5T, w tym: głowy, kręgosłupa, układu kostno-stawowego, szyi, jamy brzusznej, miednicy mniejszej, tkanek miękkich, jak również badania naczyniowe (angiografia), cholangiografię (MRCP) i badania onkologiczne. Nowa pracownia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-18.00. 

- Pomimo trwającej epidemii, gwarantujemy naszym pacjentom bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług. Konsekwentnie rozwijamy nowoczesną infrastrukturę medyczną Grupy, również stomatologiczną i diagnostyczną. Naszym priorytetem jest utrzymanie ciągłości opieki – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

W celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem, we wszystkich centrach medycznych LUX MED, personel i pacjenci wyposażani są w niezbędne środki ochrony osobistej. Przed każdą wizytą zarówno gabinety stomatologiczne, jak i pracownie czy aparatura diagnostyczna podlegają dezynfekcji. W przypadku diagnostyki, wyniki badań można odbierać na Portalu Pacjenta.

- Naszym pacjentom zapewniamy komfortowe warunki badań i szybkie terminy wizyt. Wszystkie wyniki można odebrać przez Internet, dzięki czemu nie ma konieczności ponownej wizyty w placówce. Badania wykonujemy zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne usługi – mówi dr n. med. Jarosław Minkowski, Dyrektor Zarządzający LUX MED Diagnostyka.

Na badania i konsultacje można umawiać się online, przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerami: 22 460 07 00 – stomatologia, 22 880 90 80 - diagnostyka. Obie placówki zlokalizowane są w wygodnych punktach komunikacyjnych. 

-Idąc do placówki LUX MED, pacjent wie, że może liczyć na najwyższą jakość usług medycznych i bezpieczeństwo. Chcemy podążać za pacjentami i być tam gdzie spędzają dużo czasu, w związku z czym otwieramy centra stomatologiczne w pobliżu biur i miejsc dobrze skomunikowanych z resztą miasta– mówi Alicja Chowaniec-Prażuch, Dyrektor LUX MED Stomatologia.

a