niedziela, czerwiec 26, 2022
Follow Us
czwartek, 16 kwiecień 2020 10:25

„Pomoc” od Grupy LUX MED - nieodpłatne pakiety opieki medycznej Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pakiet „Pomoc” daje możliwość korzystania z opieki medycznej, na którą składają się wizyty i konsultacje u wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do podstawowej profilaktyki i diagnostyki Pakiet „Pomoc” daje możliwość korzystania z opieki medycznej, na którą składają się wizyty i konsultacje u wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do podstawowej profilaktyki i diagnostyki mat.pras

Grupa LUX MED przygotowała ofertę dla pracowników korzystających dotychczas z pakietów korporacyjnych, którzy zostali zwolnieni w związku z epidemią. Od 1 maja będą oni objęci opieką w ramach pakietu usług medycznych „Pomoc”.

Aby dołączyć do nieodpłatnego programu, który obejmuje m.in. wizyty i konsultacje (także online) u lekarzy specjalistów, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie www.luxmed.pl w zakładce Fundacja LUX MED im. dr Joanny Perkowicz. 

- Jako jeden z największych pracodawców zdajemy sobie sprawę, jak trudna sytuacja panuje obecnie na rynku. Część firm jest zmuszona do zwolnień pracowników, a jednoosobowe przedsiębiorstwa do zawieszenia czy zamknięcie działalności. Nie chcemy, aby nasi dotychczasowi pacjenci oraz ich rodziny pozostali bez opieki medycznej. Na te najtrudniejsze i najbardziej stresujące, najbliższe, miesiące przygotowaliśmy dla nich i ich dzieci pakiet „Pomoc”. Dzięki niemu osoby tracące pracę w związku z epidemią będą mogły nieodpłatnie kontynuować korzystanie z naszej opieki zdrowotnej – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Opieka medyczna w ramach pakietu będzie obowiązywała od daty utraty zatrudnienia lub zawieszenia czy zamknięcia działalności gospodarczej (nie wcześniej niż od 1.05.2020 r.) do 31.08.2020 r. 

Pakiet „Pomoc” daje możliwość korzystania z opieki medycznej, na którą składają się wizyty i konsultacje u wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do podstawowej profilaktyki i diagnostyki. Pakiet obejmuje także usługi, które nie wymagają wychodzenia z domu: porady telemedyczne czy konsultacje online z lekarzem. Z oferty mogą też korzystać dzieci pracowników, które były objęte pakietem pracowniczym rodzica w chwili jego zwolnienia.

Aby zgłosić się do pakietu, należy:

  • pobrać i wypełnić wniosek dostępny na stronie LUX MED (dostępny od 20.04.2020)
  • przesłać podpisany wniosek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po otrzymaniu wniosku, Fundacja LUX MED rozpatrzy go i poinformuje o decyzji - w przypadku pozytywnej decyzji pracownik otrzyma informację o rozpoczęciu okresu opieki medycznej. 

Więcej informacji na https://www.luxmed.pl/dla-firm/oferta/pakiet-pomoc.html 

a