A+ A A-

Premiery i spektakle teatralne na okres wakacyjny. Gdzie warto się wybrać?

Jeszcze niedawno wakacyjne wyjście do teatru było właściwie niemożliwe. Najczęściej bowiem były one na ten czas po prostu zamykane. Na szczęście uległo to zmianie i dzisiaj możemy korzystać z dobrodziejstw tak zwanej kultury wysokiej. Warto więc wykorzystać czas urlopu na odwiedziny w teatrze.

Charytatywny piknik rodzinny dla szkoły w Laskach

Na "I Charytatywny, Rodzinny Piknik", który odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Brzozowej 75 w Laskach, serdecznie zapraszamy w imieniu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum dla Niewidomych i Niedowidzących w Laskach w sobotę 10 czerwca 2017 w godzinach 10-16. Cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia do gabinetu logopedycznego oraz nowych maszyn brajlowskich dla uczniów.

XI Gala Nagrody im. Andrzeja Potoka

Do udziału w XI Gali Nagrody im. Andrzeja Potoka.Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprasza w czwartek 25 maja 2017 r. o godz. 20. W programie: wręczenie nagród, wieczór z kabaretem, poczęstunek. Wystąpią: Ewa Kuklińska, Tadeusz Ross, Filip Borowski, Jerzy Mamcarz, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Krzysztof Jaroszyński, przy fortepianie – Robert Obcowski. Laureatami honorowej nagrody za 2016 rok, ustanowionej przez Ogólnopolską Komisję Historyczną Ruchu Studenckiego, są: Bogusław Litwiniec, Wojciech Müller, Wojciech Kaczorowski, Leszek Kwiatkowski oraz Andrzej Domagalski.

Spotkanie historyczno-muzyczne „Wiwat maj, trzeci maj!”

Na spotkanie historyczno-muzyczne „Wiwat maj, trzeci maj!” z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja, Dnia Polonii i Polaków za Granicą, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zapraszają Muzeum Niepodległości w Warszawie, Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód i Fundacja Polonia Union do Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów w czwartek 27 kwietnia o godzinie 17.

Subskrybuj to źródło RSS