piątek, czerwiec 02, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.

Nawrocki

środa, 10 sierpień 2011 14:08

Bajeczny Scuba w stolicy! Wyróżniony

Napisane przez elo
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Scuba Scuba Fot. S400

Scuba – lider światowej muzyki elektronicznej i dupstepu wystąpi we wrześniu w warszawskim klubie M25. Mieszkający w Berlinie Brytyjczyk, na co dzień występuje w jednym z najlepszych klubów na świecie – niemieckim Berghain.

Scuba to wpływowa postać w świecie muzyki elektronicznej i dubstepu. Didżej i producent - w jednej i drugiej roli sygnuje projekty, które momentalnie stają się kanonem nowoczesnej elektroniki. Regularnie rejestruje swoje didżejskie dokonania np. "Sub:Stance" wydany dla Ostgut Ton. Kieruje oficyną Hotflush w której wydają Benga, Shackelton, Roska, Sigha czy Joy Orbison, który właśnie tu wydał największy hit "Hyph Mngo". Scuba słynie z doskonałych kompozycji i miksów na bazie numerów Surgeona, Digital Mystikz, Shackeltona - spajających UK bass style z atmosferycznym dub techno. Jako producent na koncie ma docenione przez słuchaczy i recenzentów albumy "A Mutual Antipathy" oraz "Triangulation" wydane nakładem Hotflush oraz kilkanaście epek. ( info ze strony festiwalu boogie brain )

Dodatkowo tej nocy zobaczymy:
Dtekk odpowiedzialny za festiwal UP2D8 - jedyny i najlepszy na Podlasiu, wiekowy true fighter sceny techno w Polsce
Shoju - duet odpowiedzialny za hype'owy warszawski label bassowy - Concrete Cut, który kształtuje gusta młodych ludzi
Gem, Black Galaxy, Piotr S., 0311 - to spuścizna kolektywu Underground Perception, który jako jedyny w Polsce zorganizował imprezy ze "świętą trójcą z Detroit" dokładając na deser Roberta Hood'a
Ninja - człowiek odpowiedzialny za profil muzyczny klubu M25 w ostatnich 2 latach - rezydent klubu.

M25 - 17.09.2011
ul. Mińska 25
Warszawa
m25.waw.pl

Więcej w tej kategorii: « Aloe, Aloe, Aloe! Nowa płyta Vadera »

a