niedziela, grudzień 10, 2023
Follow Us
niedziela, 13 marzec 2011 22:49

Sztywny Pal Azji powraca Wyróżniony

Napisane przez elo, mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
mat. prom. mat. prom.
15 marca 2011, w ramach kolejnego koncertu z cyklu Pepsi Rocks!, w Hard Rock Cafe Warsaw będzie miało miejsce spektakularne wydarzenie. Tej nocy na scenie zobaczymy zespół Sztywny Pal Azji. Koncert będzie okazją, aby usłyszeć zarówno największe hity grupy, jak i materiał z najnowszej płyty formacji.

Sztywny Pal Azji to zespół powstały w połowie lat 80., kiedy to w {jumi [*4]}sierpniu 1986 roku publiczność jarocińskiego festiwalu dała się ponieść rytmom piosenki „Nasze reggae" z nośnymi słowami refrenu: „Nie wolno wznosić się za wysoko". Piosenka stała się jednym z hymnów imprezy i przy okazji pokolenia, a Sztywny Pal Azji na dobre zaistniał w zbiorowej świadomości słuchaczy i zebrał rzesze fanów. Wydana rok później płyta pt. „Europa i Azja" oprócz znanej już pieśni zawierała hity takie jak „Wieża radości, wieża samotności", „Spotkanie z...", „Kurort", „Nieprzemakalni", czy „Póki młodość w nas".
Na koncertach zespół prezentuje wszystkie ważne przeboje z dawnych lat oraz kilka pochodzących z najnowszego albumu pt. „Miłość jak dynamit" - m.in. singlowy numer pt. „Kostium Davida Byrne". Koncert Sztywnego Pala Azji to wspaniała uczta kulturalna i dawka energii dla zgromadzonej publiczności.

Data: 15.03.2011
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:30
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)
{jumi [*7]}

a