niedziela, grudzień 04, 2022
Follow Us
poniedziałek, 24 styczeń 2011 11:46

Accept na piekielnej trasie w Polsce Wyróżniony

Napisane przez EN, mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Słynna formacja niemiecka Accept wystąpi na trzech koncertach w Polsce!  4 lutego zobaczymy ich  w Krakowie, 5 lutego w Warszawie i dzień później we Wrocławiu. Podczas koncertów zespół będzie promował longplay "Blood Of The Nations".

Accept to niemiecki zespół heavymetalowy powstały na początku lat 70. z inicjatywy Udo Dirkschneidera. Jest jednym z najbardziej znanych niemieckich zespołów metalowych i europejskich przedstawicieli heavy metalu. Jednym z najsłynniejszych utworów formacji Accept jest "Metal Heart", który zawiera fragmenty "Dla Elizy" Ludwiga van Beethovena i "Marszu Słowiańskiego" Piotra Czajkowskiego.

W 2009 roku zespół został zreaktywowany z inicjatywy basisty Petera Baltesa. Accept pojawi się w Polsce w składzie: Wolf Hoffmann – gitary, Mark Tornillo – wokal, Peter Baltes – gitara basowa, Herman Frank – gitary oraz Stefan Schwarzman – perkusja. To nie lada gratka dla wszystkich fanów ponieważ poprzednim razem muzycy zagrali w Polsce tylko dwa razy – w 1986 i 1993 roku! Zapraszamy!

a