niedziela, luty 05, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.

Nawrocki

środa, 15 grudzień 2010 00:04

The Game w The Fresh Wyróżniony

Napisane przez EN, mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
The Game The Game mat. prom.
W klubie The Fresh wystąpi pierwszy raz w Polsce bezkompromisowy amerykański gwiazdor hip-hopu: THE GAME. Jako support zagra Molesta Ewenement.
Warszawski koncert odbędzie się w środę 15.grudnia 2010 r. {jumi [*4]}Będzie on częścią europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszy, czwarty album The Game zatytułowany "The R.E.D. Album".

Produkcją albumu zajęła się plejada znamienitych artystów, wśród nich: Dr. Dre, Timbaland, Kanye West, Eminem, Swizz Beatz, Will.i.am, DJ.Premier, RZA, DJ.Quik, Ryan Leslie i Pharell Williams, który jest także producentem wykonawczym projektu. Prócz imponującej liczby osób zaangażowanych w prace nad albumem, na uwagę zasługuje lista gości, którzy pojawią się na krążku. Akon, Diddy, Justin Timberlake, Ne-Yo, AZ, Jadakiss, Beanie Sigel, T.I., Nas oraz Busta Rhymes.

The Game rozpoczął swoją muzyczną karierę w 2004 roku pod skrzydłami wytwórni G-Unit. Jego debiutancka płyta pt. "The Documentary" zaowocowała podwójną nominacją do nagrody Grammy. Od tego czasu uważany jest za jedną z głównych sił napędowych przywracających świetność gatunkowi West Coast Hip-Hop. Kolejne dwa albumy The Game ("Doctor's Advocate" i "LAX") zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200, rozchodząc się w ilości ponad 350 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery.

The Game dorastał w Compton w Kalifornii, zajmującym niechlubną, drugą pozycję na liście najbiedniejszych przedmieść w Stanach Zjednoczonych. Z tego miasta wywodzi się także Ice Cube, w nim również miała siedzibę słynna Death Row Records wydająca m.in. 2Paca, Dr. Dre oraz Snoop Dogga. Nieciekawe otoczenie, wojny gangów z początku lat 90-tych oraz problemy rodzinne bezpośrednio przełożyły się na wybuchowy charakter The Game'a, który wielokrotnie doprowadzał do konfliktów z innymi raperami. Jednym z najgłośniejszych był beef z 50 Centem, który doprowadził do zakończenia współpracy pomiędzy The Game a G-Unit.

The Fresh to najpopularniejszy klub z czarną muzyką w Polsce, który gościł już w swoich progach takie hip-hopowe sławy jak m.in. Twista, Method Man, Krs One, Kurtis Blow, M.O.P., De La Soul, Pete Rock czy DJ.Premier.

Podczas swojego pierwszego w Polsce koncertu The Game zaprezentuje pełny przekrój swojej twórczości, począwszy od najstarszych kawałków powstałych przy współpracy z G-Unit, na kawałkach z najnowszego solowego albumu skończywszy. Let's ride!

Start: 19:00

Bilety: 129 zł w przedsprzedaży, 149 zł w dniu koncertu

{jumi [*6]}

a