niedziela, luty 05, 2023
Follow Us

Nawrocki

niedziela, 12 grudzień 2010 16:12

Nowy album Motorhead już 13 grudnia Wyróżniony

Napisane przez Kinga Wesoły / udr-music.com
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już jutro (poniedziałek) 13 grudnia 2010 r. do nabycia w sklepach znajdzie się nowy studyjny album „The World Is Yours" brytyjskiej legendy heavy metalu – Motorhead. To prowokacyjny, rebeliancki rock'n'rollowy krążek, który jest zbiorem najbardziej udanych i najważniejszych kawałków motormusic.

{jumi [*4]}Legendarna brytyjska heavy metalowa grupa MOTORHEAD za pośrednictwem Motorhead Music/EMI 13 grudnia 2010 roku wyda swój kolejny studyjny album. Będzie to pierwsze dzieło artystów wydane nakładem założonej przez nich firmy Motorhead Music. Producentem krążka został Cameron Webb, który w przeszłości współpracował już z Brytyjczykami.

Płyta powstawała w trudnych okolicznościach spowodowanych najpierw słabym stanem zdrowia, a potem śmiercią ojca gitarzysty, Philipa Campbella, który pracował nad pomysłami i nagrywał utwory w odosobnieniu.

Oto tracklista albumu „The World Is Yours":
- "Born To Lose"
- "I Know How To Die"
- "Get Back In Line"
- "Devils In My Head"
- "Rock 'N' Roll Music"
- "Waiting For The Snake"
- "Brotherhood Of Man"
- "Outlaw"
- "I Know What You Need"
- "Bye Bye Bitch Bye Bye"

Motorhead to legendarna brytyjska grupa muzyczna powstała w 1975 roku z inicjatywy basisty i wokalisty Iana "Lemmy'ego" Kilmistera. Pozostaje on jedynym stałym członkiem zespołu. Motorhead odniosła ogromny sukces komercyjny w latach 80 ubiegłego wieku. Jej albumy Overkill, Bomber oraz Ace of Spades stały się inspiracją dla wielu wykonawców z nurtu heavy metal. Lider zespołu, Kilmister mimo kategoryzacji w gatunkach thrash i speed metal na którego rozwój wywarł wpływ określa muzykę Motörhead jako rock n' roll.

{jumi [*7]}

a