środa, kwiecień 21, 2021
Follow Us
czwartek, 06 marzec 2014 14:22

Lindsey Stirling w Polsce Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na jedyny koncert Lindsey Stirling w Polsce zaprasza agencja Go Ahead. Amerykańska skrzypaczka wystąpi 13 października na warszawskim Torwarze.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America's Got Talent", gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej", w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling". Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę, a jej popularność wciąż rośnie. Na początku 2014 roku płyta „Lindsey Stirling" pokryła się złotem również w Polsce.

Bilety na jedyny koncert Lindsey Stirling w Polsce wkrótce trafią do sprzedaży. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Więcej w tej kategorii: « The Crew w Łazienkach Jarocin 2014 »

a