wtorek, lipiec 07, 2020
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 123.
wtorek, 10 grudzień 2013 18:57

Orange Warsaw Festival 2014 Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Orange Festival 2014 Orange Festival 2014

Siódmy raz przez trzy dni, jeden dzień dłużej i jedną scenę więcej. Reasumując: więcej dłużej lepiej. Warsaw Orange Festival odbędzie się 15-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ten kto bywał wie że na OWF grali najwięksi i najlepsi Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim. „Po zeszłorocznym sukcesie festiwalu, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie jego formuły o dodatkowy dzień i dodatkową scenę. Pragniemy, aby Orange Warsaw Festival był prawdziwie miejskim, festiwalowym wydarzeniem - będzie jeszcze więcej muzyki i dobrej zabawy.” - mówi Sławomir Nowaczewski, promotor festiwalu.

Orange Warsaw Festival z roku na rok jest coraz lepszy, ciekawszy i większy. Obiecaliśmy go rozwijać i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki. Tak rozumiemy aktywne uczestnictwo w życiu naszych klientów i wspieranie ich pasji” - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

 

a