piątek, lipiec 19, 2024
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.
środa, 19 grudzień 2012 10:55

ECHINACEA –pozytywne myślenie i dobre emocje. Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
ECHINACEA –pozytywne myślenie i dobre emocje. fot. Echinacea/mat.promocyjne

Na okładce płyty Echinacei nie potrzeba naklejać etykietek o niecenzuralnych słowach. Tutaj słowa przemieniają się w konkretne myśli i bardzo spójny przekaz.

Członkowie warszawskiego zespołu Echinacea- Siódmy- Pudel- Parker udowadniają, że stać ich na coś więcej niż bycie banalnymi raperami. U nich słowa urastają do rangi czegoś wyższego. Rapu namaszczonego pozytywnym myśleniem i dobrymi emocjami. Można ich kompozycji słuchać na okrągło. Piosenki nie są nudne ani banalne.
To dzięki doskonałej muzyce, która jest na najwyższym światowym poziomie. Na wskroś przesiąknięta jazzem i soulem. Pełna różnorodnych inspiracji i nie konwencjonalnych brzmień. Z oprawą muzyczną, o którą zadbali profesjonalni artyści, jak Kixnare, Roux Spana, Jakub Andruchów, Dj Kebs. Uwalniają oni rytmy godne takich zespołów jak Tribe Called Quest czy Buckshot LeFonque. Ciepłe, rytmiczne, jazzowe brzmienia wpadają w ucho i podobają się nie tylko fanom Hip-Hopu. Ponad to, muzyków wspierają gościnnie tacy kultowi warszawscy raperzy jak Numer Raz, Eldo, Procente oraz O.S.T.R legendarny raper z Łodzi. To grube asy w rękawie.
Jednak ich największym atutem jest przekaz. Niepozbawiony elementarnych cech egzystencjalizmu, ale baz zbędnego marudzenia. Muzycy starają się wydobyć z rzeczywistości, to co jest pierwiastkiem dobra i szczęśliwości. Tak, jak obiecuje nam to nazwa zespołu Echinacea. Ona jest muzycznym lekiem na cało zło, dla umęczonej duszy. Łagodzi obyczaje i przywraca człowieka, do ambitnego pozytywnego działania. To muzyka ciepła, spokojna i uniwersalna. Muzyka dla wszystkich.

 Zapraszamy do wysłuchania utworu Echinacei pt: "Dobranoc": 

http://www.youtube.com/watch?v=k2jXRbigokE

 www.e-echinacea.com

{jumi [*7]}

a