środa, grudzień 06, 2023
Follow Us
wtorek, 17 październik 2023 19:02

Program szpiegowski na telefon za darmo – TOP 3! Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zatem mSpy czy program szpiegowski na telefon za darmo? Zatem mSpy czy program szpiegowski na telefon za darmo? mat.pras

Jak szpiegować telefon za darmo? Wiele osób zadaje sobie takie pytanie, choć mogłoby się wydawać, że opcji jest całkiem sporo.

Co zatem przekonuje użytkowników, a co sprawia, że nie są gotowi zaufać danej możliwości? Przeczytaj ten artykuł i poznaj 3 najlepsze programy do śledzenia!

1. Darmowa aplikacja do śledzenia telefonu czy mSpy?

Jeśli szukasz godnej polecenia aplikacji do szpiegowania i Geofencing, mSpy z pewnością znajdzie się w czołówce tej listy. Jest to oprogramowanie, które pozwala na bardzo wiele. Dla przykładu warto wspomnieć:

 • śledzenie lokalizacji przez GPS,
 • monitorowanie mediów społecznościowych i aktywności,
 • alerty na słowa kluczowe,
 • nagrywanie ekranu oraz keylogger,
 • blokowanie określonych aplikacji czy stron www.

To jednak nie wszystko, o czym przekonasz się gdy wejdziesz na stronę producenta lub wypróbujesz darmowe demo.

Zatem mSpy czy program szpiegowski na telefon za darmo? Oczywiście wybór należy do Ciebie, jednak naszym zdaniem na pewno mSpy.

Jailbreak nie jest wymagany

Kolejnym atutem mSpy jest to, że w przypadku instalacji na telefonach z iOS jailbreak nie jest wymagany. Inne programy szpiegowskie na telefon za darmo często tego wymagają, jednak może to mieć miejsce w celu wymuszenia dodatkowych uprawnień i realizacji innych celów niż samo śledzenie.

Bez rootingu i innych zmian

Niektóre programy do szpiegowania wymagają rootingu do poprawnego funkcjonowania. W przypadku mSpy jest jednak inaczej. Jeśli zatem szukasz aplikacji, którą możesz po prostu zainstalować bez zmieniania ustawień systemu, mSpy to dobry wybór. Oczywiście aplikacja będzie działać również po wykonaniu rootingu.

2. Eyezy kontra programy szpiegowskie na telefon za darmo

Szukasz wysokiej jakości aplikacji, która pozwoli Ci prowadzić zaawansowaną kontrolę rodzicielską? Jeśli tak, Eyezy to bardzo interesująca opcja. Co prawda nie jest to aplikacja do śledzenia telefonu dziecka za darmo, jednak jej cenę w pełni usprawiedliwiają oferowane funkcje:

 • magiczne alerty – po przekroczeniu przez dziecko ustalonych zasad otrzymasz powiadomienie,
 • dokładna lokalizacja w czasie rzeczywistym,
 • monitorowanie social mediów i popularnych aplikacji,
 • blokada określonych aplikacji czy adresów www.

Eyezy oferuje wiele więcej choćby w zakresie obserwacji połączeń telefonicznych czy wiadomości SMS. Wiele osób zaczyna z powrotem korzystać z tej formy wymiany informacji. Wynika to choćby z rosnącej liczby reklam czy ryzyka utraty danych. Z Eyezy możesz mieć jednak pewność, że nic nie ukryje się przed Twoim wzrokiem.

Wśród interesujących funkcji warto też wspomnieć keylogger. Dzięki niemu odzyskasz hasła do wszystkich serwisów oraz przeczytasz nawet usunięte wiadomości.

3. Highstermobile – interesująca darmowa aplikacja do śledzenia telefonu?

Zacznijmy od tego, że Highstermobile to nie jest darmowa aplikacja do śledzenia telefonu. Producent zadbał jednak o względnie ciekawy model płatności, który polega na jednorazowym zakupie licencji. Na czas jej trwania otrzymasz nieograniczone aktualizacje, za które nie musisz dodatkowo płacić.

Program pozwala na to, czego można spodziewać się po standardowej aplikacji do szpiegowania. Wśród wymienionych przez producenta funkcji warto wymienić:

 • lokalizowanie telefonu,
 • śledzenie mediów społecznościowych,
 • monitorowanie multimediów – zdjęć i filmów,
 • raport na temat historii przeglądania,
 • zapis wykonywanych i odebranych połączeń telefonicznych.

Aplikacja do śledzenia telefonu dziecka za darmo

Darmowe programy szpiegowskie Android czy iOS mają to do siebie, że ich twórcy i tak osiągają korzyść z ich wypuszczenia na rynek. Można przyjąć, że na tym rynku nie ma firmy, która za darmo udostępni narzędzia do szpiegowania.

Z tego powodu warto uważać na programy, oferowane za darmo. Może się okazać, że narazisz się na bardzo duże niebezpieczeństwo, a dodatkowo uszkodzisz swój telefon.

Podsumowanie

Jak widzisz, darmowy program do śledzenia telefonu nie zawsze jest lepszy od sprawdzonej płatnej aplikacji. Jeśli zatem szukasz ciekawych opcji, które dadzą Ci dużo możliwości kontroli, mSpy, Eyezy oraz Highstermobile to interesujące opcje, które powinny w pełni spełnić wymagania przeciętnego użytkownika Internetu.

a