poniedziałek, maj 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

poniedziałek, 08 listopad 2021 15:18

Zegarki złote czy srebrne? Na bransolecie czy na pasku? Podpowiadamy, jak wybierać męskie zegarki! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Większość mężczyzn nie decyduje się na noszenie biżuterii, takiej jak bransoleta czy sygnet Większość mężczyzn nie decyduje się na noszenie biżuterii, takiej jak bransoleta czy sygnet mat.pras

Ciężko jest sobie wyobrazić prawdziwie eleganckiego mężczyznę bez stylowego dodatku w postaci zegarka. Ten gadżet może nie tylko pełnić praktyczną funkcję, lecz być także uzupełnieniem niemal każdej stylizacji.

Jak zatem wybrać odpowiedni model? Na, które z nich postawić - zegarki złote czy srebrne? Co jeszcze warto wziąć pod uwagę?

Zegarki złote czy zegarki srebrne?

Większość mężczyzn nie decyduje się na noszenie biżuterii, takiej jak bransoleta czy sygnet. Niektórzy zastępują ją odpowiednio dobranym zegarkiem. Aby móc wybrać idealny model, przede wszystkim odpowiedz na pytanie, który z nich bardziej Ci odpowiada: złoty czy srebrny? Pierwszy z nich, czyli złoty zegarek, który znaleźć możesz w ofercie sklepu Zegarki Zielona Góra, robi wrażenie luksusowego dodatku.

Złoto od zawsze było cenne, a jego posiadanie świadczyło o zamożności. Jeżeli zatem chcesz przykuć uwagę i wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie, złoty zegarek będzie idealnym wyborem! Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że złote dodatki nigdy nie wychodzą z mody i zawsze prezentują się nienagannie.

Srebrny zegarek cieszy się nieco większą popularnością. Nie zmienia to faktu, że może on prezentować się równie elegancko i stylowo, co złoty. Jednak srebrny zegarek zdaje się być bezpieczniejszym dodatkiem, który nie rzuca się w oczy i nie przyciąga szczególnej uwagi.

Zegarek męski – na pasku czy na bransolecie?

Zegarek męski o dużej tarczy i skórzanym pasku to jedno z najpopularniejszych połączeń. Wybierają je mężczyźni w każdym wieku. Stylowy pasek wykonany ze skóry może świetnie współgrać z wieloma elementami garderoby. Będzie dobrze wyglądał zestawiony z koszulą wizytową, a także z jeansami i koszulką. Taki zegarek może towarzyszyć Ci zarówno od święta, jak i na co dzień.

Jeżeli jednak szukasz nieco bardziej oryginalnych rozwiązań, z pewnością przypadnie Ci do gustu zegarek męski na bransolecie. Niezależnie od tego, czy będzie złoty, czy srebrny, bransoleta doda mu charakteru i elegancji. W zależności od Twoich upodobań możesz zdecydować się na bransoletę o mniejszych lub większych ogniwach.

Dodatkowe funkcje w zegarkach męskich

Kolejną ważną kwestią, na którą zwraca uwagę wielu mężczyzn, są dodatkowe funkcje w zegarkach. Jedną z nich jest datownik, dzięki któremu zawsze będziesz na bieżąco. Bo komu z nas nie zdarzyło się zapomnieć, jaki mamy dzień i miesiąc? Zegarek z datownikiem rozwiąże ten problem – wystarczy dyskretnie zerknąć na jego tarczę!

Inną przydatną funkcją jest chronograf. Jest to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś osobą aktywną. Chronograf w zegarku umożliwi Ci dokładne zmierzenie odcinka czasu bez żadnych dodatkowych akcesoriów. 

a