poniedziałek, luty 06, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 17 wrzesień 2020 11:51

Wskazówki dotyczące pobierania z YouTube na Androida Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podczas korzystania z narzędzia YouTube Downloader należy wykonać określone kroki Podczas korzystania z narzędzia YouTube Downloader należy wykonać określone kroki mat.pras

Wszyscy wiemy, że YouTube to najpopularniejsza aplikacja do udostępniania i oglądania filmów. I odwrotnie - mało kto z nas wie, jak pobrać materiały z YouTube na telefon z Androidem. Istnieją pewne skuteczne sposoby na pomyślne wykonanie zadania. Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci pomyślnie pobierać filmy z YouTube na telefony z Androidem.

Wypróbuj dwa najpopularniejsze sposoby. 

Osoby korzystające z telefonów z Androidem mogą przede wszystkim wypróbować dwa skuteczne sposoby. Pierwszym z nich jest wybranie internetowego narzędzia do pobierania materiałów z YouTube. Jeśli to nie zadziała, możesz również skorzystać z aplikacji YouTube Downloader. Poniżej, krok po kroku przedstawiono procedurę związaną z każdą z tych metod.

Aplikacja YouTube Downloader/podobne aplikacje

Podczas korzystania z narzędzia YouTube Downloader należy wykonać określone kroki. Każdy z nich został przedstawiony poniżej.

  1. Najpierw pobierz aplikację YouTube Downloader.
  1. Następnie otwórz ją.
  1. Znajdź film, który chcesz pobrać, korzystając z opcji „szukaj”.
  1. Następnie odpowiednio stuknij film.
  1. Teraz wybierz pożądany format pliku, na przykład mp3 w przypadku pliku audio lub mp4 w przypadku wideo.
  1. Na koniec kliknij opcję „pobierz” w aplikacji. Musisz być trochę cierpliwy podczas całej procedury, ponieważ może to zająć trochę czasu.

Po zakończeniu całego procesu możesz zacząć oglądać wideo w aplikacji. Możesz je w każdej chwili pobrać z odpowiedniego folderu w telefonie i obejrzeć.

Aplikacja YouTube

Jak już wiesz, możesz pobierać filmy z YouTube na swój telefon z Androidem za pomocą aplikacji YouTube. Zastosuj się do podanych kroków, aby pomyślnie wykonać zadanie.

  • Aby rozpocząć, otwórz aplikację YouTube i znajdź film, który chcesz obejrzeć.
  • Następnie odtwórz wideo i stuknij przycisk „Udostępnij”.
  • Teraz musisz wybrać „YouTube Downloader” z opcji menu udostępniania.
  • Następnie wybierz żądany format, aby pobrać swoje ulubione wideo - na przykład mp4 dla pliku wideo i mp3 dla pliku audio.
  • Na koniec stuknij opcję „Pobierz”, aby pomyślnie pobrać filmy.

Obecnie, dwie wymienione powyżej metody są najpopularniejsze wśród użytkowników telefonów z systemem Android. Ty również możesz wypróbować dowolną z tych opcji według własnego uznania.

Pobierz bezpłatnie filmy z YouTube na telefon z Androidem

Korzystanie ze specjalistycznej aplikacji umożliwia bezpłatne pobieranie filmów z YouTube na telefon z systemem Android. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe czynności.

  • Zaktualizuj ustawienia zabezpieczeń, aby otworzyć aplikację.
  • Pozwól aplikacji zacząć działać na Twoim telefonie. Aplikacja zapisze dane w telefonie i uzyska dostęp do niezbędnych plików itp. W ten sposób zapyta Cię o pozwolenie na rozpoczęcie pracy.
  • Na koniec wybierz film z YouTube, który chcesz pobrać. Po kliknięciu pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Mp3 Studio może okazać się świetną aplikacją dla wszystkich tych użytkowników, którzy planują pobieranie z YouTube na Androida. Sprawdź funkcjonalności i pobierz aplikację.

a