poniedziałek, lipiec 26, 2021
Follow Us
wtorek, 14 lipiec 2020 14:31

OD NOWA – naturalna woda z polskich gór od Żabki Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Oferowana przez Żabkę OD NOWA to naturalna woda średniozmineralizowana, pochodząca ze źródła „Anna”, którego historia liczy ponad 150 lat Oferowana przez Żabkę OD NOWA to naturalna woda średniozmineralizowana, pochodząca ze źródła „Anna”, którego historia liczy ponad 150 lat mat.pras

Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, wprowadza do swojej oferty wodę marki własnej o pojemności 0,5l, której opakowanie – butelka i etykieta – jest wykonane z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu (rPET). Naturalna woda mineralna OD NOWA, pochodząca ze źródła „Anna” w uzdrowisku Muszyna w woj. małopolskim, jest przyjazna środowisku i posiada unikalny skład.

Klienci mają do wyboru dwa warianty: niegazowaną i lekko gazowaną. Produkt dostępny jest w każdej Żabce w cenie 1,90 zł/szt. Obecnie przy zakupie 2 szt. cena za sztukę wynosi 1,69zł. 

– Woda OD NOWA ze słynnego źródła „Anna” w polskich górach to idealna propozycja dla osób poszukujących wody bogatej w naturalne minerały, która doskonale ugasi pragnienie w drodze, w pracy czy w domu. To także doskonały wybór dla tych, którym bliska jest troska o środowisko naturalne, ponieważ butelka pochodzi z materiałów z recyklingu. Nazwa naszej wody nawiązuje do odnowy organizmu i środowiska, które chcemy zaszczepić wśród naszych klientów – podkreśla Jerzy Roguski, Dyrektor Handlowy w firmie Żabka Polska.

Oferowana przez Żabkę OD NOWA to naturalna woda średniozmineralizowana, pochodząca ze źródła „Anna”, którego historia liczy ponad 150 lat. Za jej wydobycie odpowiada firma Cechini Dystrybucja – w całości polskie przedsiębiorstwo rodzinne, z długoletnią tradycją. Położony u stóp góry Baszta, w sercu uzdrowiska Muszyna, odwiert „Anna”, z którego obecnie pozyskiwana jest woda, został wykonany w 1958 r. Swoją nazwę zawdzięcza dr Annie Jarockiej, badaczce posiadającej wielkie zasługi w poznaniu źródeł Muszyny i opiece nad nimi. Woda z tego odwiertu uznawana jest przez wielu badaczy i naukowców za najsmaczniejszą w regionie.

Woda OD NOWA jest produktem w pełni naturalnym, pochodzącym z głębokich warstw ziemi, bez ingerencji człowieka w jej skład. Charakteryzuje się średnią mineralizacją i małą zawartością sodu, a wyróżnia bogatą zawartością magnezu i wapnia. Posiada neutralny, orzeźwiający smak, a dzięki naturalnemu nasyceniu minerały są łatwo przyswajalne przez ludzki organizm. Ogólna zawartość rozpuszczalnych w wodzie składników mineralnych wynosi 1083,49 mg/l, co sprawia, że uzupełnia niedobory minerałów oraz eliminuje uczucie zmęczenia.

Nowa woda od Żabki dostępna jest w poręcznej butelce rPET o pojemności 0,5 l. Gwarancją tego, że opakowanie wody nie tworzy kolejnego pierwotnego plastiku i nie generuje kolejnych śmieci, jest specjalny znak i hasło na butelce. OD NOWA to także kolejny produkt w ofercie sieci Żabka, na którym umieszczone zostały proste i intuicyjne oznaczenia, wskazujące jak zagospodarować zużyte opakowanie. Dzięki zastosowaniu idei kolorowych koszy każdy klient może przeczytać na opakowaniu, że butelkę powinien wrzucić do kosza żółtego na tworzywa sztuczne, a etykietę do kosza niebieskiego na papier. Wykorzystanie do produkcji butelki materiału pochodzącego w 100% z recyklingu oraz specjalnego systemu oznaczeń to wyraz troski sieci Żabka o środowisko naturalne i zachęta dla klientów, by segregując odpady, wspólnie dbali o jego dobro.

Więcej o wodzie OD NOWA: https://www.zabka.pl/tylko-u-nas/od-nowa 

a