poniedziałek, lipiec 26, 2021
Follow Us
piątek, 26 czerwiec 2020 15:52

Żabka: 3 miliony nagród do zdrapania Wyróżniony

Napisane przez mat.prs
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów nabył minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów nabył minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados

Żabka - sto osób może wygrać nagrodę główną, czyli 12 000 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci. Już 34 klientów ma zapewnione roczne zakupy w  Żabce.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić w sklepach sieci cztery piwa i odebrać zdrapkę. Każda zdrapka wygrywa! W puli jest ponad 3 miliony nagród o łącznej wartości ponad 8 milionów złotych. Na biorących udział w loterii czekają także kody rabatowe na wybrane produkty dostępne w palcówkach Żabki. Konkurs trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania zdrapek.

Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów nabył minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados. W loterii biorą udział puszki, butelki i wielopaki.

Główną nagrodę, czyli roczne zakupy w Żabce o wartości 12 000 zł, „zdrapali” klienci sklepów m.in.: w Szczecinku, Bielsku-Białej, Koninie, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Wrocławiu i Warszawie.

Do wygrania są także rabaty na produkty chętnie kupowane zwłaszcza w sezonie letnim, czyli z kategorii piwo, napoje, lody, a także na kawę czy hot-doga. Kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek.

a