sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
wtorek, 23 październik 2012 12:38

Promocyjna jesienna regeneracja Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Promocyjna jesienna regeneracja http://nailandgo.pl

Jesienną ofertę regeneracji dłoni i paznokci ma warszawski gabinet Nail&Go z ul. Polnej. Można przywrócić dłoniom gładkość a paznokciomt połysk po promocyjnej cenie.

Manicure na ciepło, relaksujący i pielęgnujący zabieg przy użyciu ciepłego kremu oferowany jest z 23-procentowym rabatem. Najpierw dłonie w podgrzewanym naczyniu poddawane są działaniu nawilżającego i zmiękczającego balsamu, potem masaż - aż do całkowitego złuszczenia suchej i szorstkiej skóry - i zregenerowana skóra dłoni i wzmocnione paznokcie odpłacą nam pięknym wyglądem.

Można też dłoniom i stopom zafundować zabiegi parafinowe: najpierw peeling, a potem krem regenerujący. Dłonie (lub stopy) zanurza się w ciepłej parafinie, potem owija w folię i ubiera w ciepłe rękawiczki lub skarpety na ok. 30 min. Po zabiegu skóra staje się miękka i elastyczna, a ciepło podczas zabiegu rozluźnia i sprzyja odprężeniu mięśni i stawów.

Inną możliwością jest SPA - Delux Manicure/Pedicure z łagodzącymi wyciągami roślinnymi. Na ten zabieg składają się: oczyszczająca i relaksująca kąpiel dłoni lub stóp poprzedzająca pielęgnację naturalnej płytki paznokcia, piling z wyciągami roślinnymi,  nawilżenie i odżywienie dłoni lub stóp maską i na koniec relaksujący, intensywny masaż emulsją z ekstraktem z owoców, np. tropikalne owoce i ogórek lub papaya i ananas.

Potem wystarczy skorzystać z Axxium, żelu o wyjątkowej odporności i przejrzystości kolorów, działającego jak niewidzialna warstwa chroniąca paznokcie. Żel budujący daje efekt mocnych, elastycznych paznokci przedłużanych w naturalnej różowo-białej kolorystyce, nadając paznokciom naturalny połysk i przejrzystość. Żele Axxium Soak-Off eleminują problem odpryskiwanie lakieru na paznokciach dłoni i stóp, a kolor utrzymuje się do 2 tygodnie i dłużej.

http://nailandgo.pl

{jumi [*8]}

a