piątek, maj 24, 2024
Follow Us
wtorek, 04 wrzesień 2012 14:46

Konkurs "Teraz Polska Promocja" Wyróżniony

Napisane przez AM
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Konkurs "Teraz Polska Promocja" www.terazpolska.pl

Do 15 października można zgłaszać prace magisterskie na konkurs „Teraz Polska Promocja". Na laureatów najlepszych prac dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50.000 zł., nagrody rzeczowe, praktyki i staże. Pracę może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, przy współpracy z fundatorami nagród głównych: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polską Organizacją Turystyczną oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, już po raz szósty organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską o promocji Polski oraz jej regionów w kraju i na świecie. Intencją organizatorów jest zwrócenie uwagi na to, że tematyka marketingu terytorialnego jest atrakcyjna jako potencjał naukowo-badawczy i jako możliwość wykorzystywania zdobytej wiedzy w karierze zawodowej. Dla tych, którzy bardziej cenią doświadczenie, do wygrania są staże w renomowanych firmach i instytucjach. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w czwartym tomie e-booka „Teraz Polska Promocja".

W bieżącą edycję konkursu „Teraz Polska Promocja" włączył się Instytut Adama Mickiewicza, który przyzna nagrodę w dziedzinie promocji kultury polskiej za granicą, w formie skautingu podczas jednego z organizowanych przez Instytut projektów. Patronat honorowy nad projektem objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Gospodarki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Rozwoju Regionalnego, Minister Sportu i Turystyki oraz Instytut Adama Mickiewicza, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W gronie Partnerów znajdują się prestiżowe uczelnie: UW, PW, SGGW, SGH, WZ UW, WNE UW, INE PAN a także firmy PGNiG, EuRoPol GAZ, Deutsche Bank, NASK, SKOK Ubezpieczenia oraz TUiR WARTA SA.
Klub "Teraz Polska" jest organizacją skupiającą najlepszych przedsiębiorców, w skład której wchodzą Laureaci Godła, członkowie Kapituły, Fundatorzy oraz Partnerzy Polskiego Programu Promocyjnego „Teraz Polska". Spotkania członków Klubu służą wymianie poglądów na temat sposobów jak najefektywniejszego prowadzenia biznesu. Gośćmi spotkań Klubu są przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, rządu RP, ministerstw a także ekonomiści oraz eksperci różnych dziedzin. Kontakt z tymi autorytetami oraz wzajemna wymiana poglądów i doświadczeń, umożliwia uczestnikom poznanie sposobów na wzmocnienie i rozszerzenie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Tradycją stały się uroczyste, wigilijne posiedzenia Klubu, których gościem honorowym jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.
www.terazpolska.pl

{jumi [*9]}

a