sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/7410.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/7410
piątek, 11 maj 2012 11:52

Miss z Irlandii na wycieczce Wyróżniony

Napisane przez Magdalena Marciak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Miss z Irlandii na wycieczce fot. 4th floor for photo

Adrenalina rośnie, układów choreograficznych przybywa, a finalistki Miss Polonia Irlandii rywalizowały ze sobą podczas wycieczki do Wicklow. I spośród siebie wybrały najbardziej sympatyczną Miss. 

Z samego centrum Dublina finalistki Miss Polonia Irlandii 2012 pojechały na wycieczkę do Wicklow. W tym dniu była typowo irlandzka pogoda. Podobnie było z odczuciami dziewczyn, które nie wiedziały, czego mogą się spodziewać. A organizatorom właśnie o to chodziło.

Na rozgrzewkę Justyna Mikołajczyk przygotowała małą powtórkę z choreografii. Wielką pokusą w tym dniu okazały się wspaniałe wypieki Jakuba Szymańskiego. W związku z tym, żeby finalistki mogły spalić zbędne kalorie, organizatorzy postanowili zorganizować zawody sportowe. Dziewczyny zostały podzielone na dwie drużyny. Musiały się zmierzyć w kilku konkurencjach. Pojawiły się znane z dzieciństwa kalambury, były również różnego rodzaju rozgrywki sportowe. Drużyny dawały z siebie wszystko, ale wygrana mogła być tylko jedna.

{gallery}7410{/gallery}

W tym dniu liczyła się głównie dobra zabawa, dlatego każda z finalistek podczas loterii mogła wygrać nagrody - m.in. kosmetyki firmy Colway- Collagen Ireland, zestawy kosmetyków firmy Oriflame, zestawy biżuterii firmy BJewellary czy też podwójny wstęp na irlandzki wieczór ufundowany przez The Belwedere Hotel.

Na tym niespodzianki się nie skończyły. W tym dniu został też przyznany tytuł Najsympatyczniejszej Miss. Jurorami były same finalistki. Po małej dogrywce wygrała Karolina Wypych - Irish Princess.

Która z 15 dziewczyn zostanie tą najpiękniejszą? O tym przekonamy się już 30 czerwca podczas Gali Finałowej.

{jumi [*7]}

a