sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
piątek, 16 marzec 2012 10:53

Jak wygrać wybory Miss?

Napisane przez Ewa Neked
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak wygrać wybory Miss? www.misspolonia.com

Coraz mniej dni pozostało do wyboru najpiękniejszej Polki w Irlandii. Pierwszy casting do Miss Polonia Irlandii 2012 już 25 marca, a po nim...? Finalistki z pewnością czeka niezapomniane życiowe doświadczenie, wspaniałe nagrody oraz świetna zabawa. Jak jednak wygrać? 

O przejściu do kolejnych etapów konkursu Miss Polonia Irlandii 2012 decyduje kilka czynników.

Przede wszystkim kandydatki będą prezentować się indywidualnie przed jury. Wtedy dziewczyny muszą pokazać się w: jeansach, białych T-shirtach oraz standardowych czarnych szpilkach.

Podczas indywidualnych prezentacji kandydatki mają przekonać jury, iż to właśnie one powinny znaleźć się w finale konkursu. Na tym etapie członkowie jury mogą zadawać dziewczynom dodatkowe pytania, sprawdzając ich kreatywność oraz inteligencję. Oceniana będzie także umiejętność autoprezentacji i zachowania się na scenie.

Po indywidualnych pokazach dziewczyny w dwuczęściowych strojach kąpielowych wykonają krótki układ choreograficzny. Zostanie on najpierw zaprezentowany przez choreografkę Justynę Woch-Mikołajczyk. Na tym etapie ważna jest swoboda oraz umiejętność poruszania się na scenie.

Warto powalczyć o udział w finale i koronę Miss Polonia Irlandii, gdyż lista nagród jest długa. Na finalistkę czeka m.in.: tygodniowy pobyt dla dwóch osób z przelotem na Los Cristianos na Teneryfie w Hiszpanii, laptop, sukienka koktajlowa oraz zestawy kosmetyków.

W skład jury castingowego wchodzą: modelka i stylistka Beata Augustyniak, trenerka fitness Justyna Woch-Mikołajczyk, trener Marek Wójcik, organizatorzy Magdalena Marciak, Elżbieta Dobrzyńska, Ewa Rendzyniak oraz Włodzimierz Zaworski.

Więcej informacji o wyborach Miss Polonia Irlandii znajdziecie na stronie: www.misspoloniairlandii.com.

{jumi [*7]}

a