środa, luty 01, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 69.

Nawrocki

poniedziałek, 31 październik 2011 13:21

Zadyszki z Samokhin Band Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zadyszki z Samokhin Band ze strony internetowej /www.samokhinband.pl

3 listopada 2011 nie będą wywoływać duchów. Nie będą straszyć i rzucać dyniami. Tego dnia na scenie Łódzkiego Domu Kultury będą generować dobrą, magiczną energię, pełną spontaniczności i pasji aż do ...zadyszki. Jednym słowem to, co Samokhin Band potrafi najlepiej.

Koncert Samokhin Band

3.11.2011 godzina 19.00

ŁDK ul. Traugutta 18

bilety 30 pln

nagranie LIVE:

Zespół Samokhin Band powstał w 2003 roku w Polsce z inicjatywy Rosjanina - Pavla Samokhina, trębacza i lidera grupy. Muzyka, którą wykonuje to kompilacja jazzu, funky, starego, dobrego rock'n'rolla oraz wschodniego folku czasami wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem.

Utwory wykonywane przez Samokhin Band zaskakują niezwykłą zręcznością w łączeniu, przeplataniu, a nawet mieszaniu wielu gatunków muzycznych. Zespół, a właściwie miniorkiestrę, tworzy aż ośmiu muzyków, którzy poprzez swoją muzyczną pasję i energię tworzą na scenie niepowtarzalną atmosferę. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty w kraju i za granicą. Są one owacyjnie przyjmowane przez publiczność, ze względu na show, który towarzyszy występom.

Czytaj o zespole Samokhin Band na portalu www.fabrykazespolow.pl po koncercie w Brukseli:

http://www.fabrykazespolow.pl/rynek-muzyczny/6665-samokhin-band-podbil-bruk

Pavel Samokhin tak pisze o muzyce i swoim bandzie (notka z wydanej pierwszej płyty):
„Na początku tej historii był swing. Nosiłem go w sobie od zawsze. Później pojawiło się latino i funk, a Wojtek zaskoczył swoją rock'n'rollową ekspresją. Wyobraźcie sobie cztery gramofony, grające naraz różne gatunki muzyki. Teraz dodajcie do tego piąty gramofon. To folk, który dostaliśmy w prezencie od Pawła. I, co? Jeśli udało się Wam spleść to wszystko w jeden wątek, to usłyszycie wcześniej nieznany styl - Samokhin Band. Logika absurdu doprowadziła nas do cudownych urodzin - oto, jesteśmy! Krytycy jednym głosem powiedzieli, że ten noworodek nie ma szans naprzeżycie: tym samym potwierdzili nasze istnienie - dziękujemy.
{jumi [*7]}

a