poniedziałek, maj 20, 2024
Follow Us
wtorek, 16 kwiecień 2024 14:23

Nowy podcast WEI - QUALITY CONTENT Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zespół QUALITY CONTENT może pochwalić się ponad milionem subskrybentów Zespół QUALITY CONTENT może pochwalić się ponad milionem subskrybentów mat.pras

Wolność w Remoncie, ceniony kanał na YouTube, zapowiada emocjonującą nową fazę współpracy, łącząc siły z Radiem Wnet, Igorem Janke, Krzysztofem Wojczalem i Wojciechem Sirykiem.

Ten nowy projekt, zatytułowany QUALITY CONTENT, jest zbiorem aspiracyjnych kanałów o zróżnicowanych profilach tematycznych, które uzupełniają się wzajemnie.

Mimo zmieniającego się otoczenia medialno-społecznego, Wolność w Remoncie pozostaje wierna swoim wartościom i pozostaje na swoim miejscu. Jednakże, współpraca z nowymi partnerami wymaga aktywnego dostosowania się do tych zmian. Zespół zdecydował się zaoferować swoim słuchaczom jeszcze więcej ciekawych i inspirujących treści. - czytamy w komunikacie WEI.

Zespół QUALITY CONTENT może pochwalić się ponad milionem subskrybentów i imponującą liczbą prawie 80 milionów wyświetleń w ciągu roku. Oficjalna premiera projektu odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 15:00 w Świetlicy Wolności w Warszawie, ul. Nowy Świat 6/12. Wydarzenie zostanie poprzedzone dyskusją autorów na temat unijnych regulacji dotyczących wolności słowa i ich wpływu na kształtowanie języka oraz przeciwdziałanie kłamstwom, dezinformacji i nienawiści w Europie.

a