niedziela, sierpień 14, 2022
Follow Us
środa, 30 marzec 2022 16:03

Misja Ukraina - Wolna i Niepodległa Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Znowu zawieziemy to co jest najbardziej potrzebne, tym którzy oddają swoje życie i zdrowie Znowu zawieziemy to co jest najbardziej potrzebne, tym którzy oddają swoje życie i zdrowie mat.pras

Fundacja Niezapomniani w najbliższym czasie organizuje kolejny transport pomocy dla walczących o wolną Ukrainę.

Znowu zawieziemy to co jest najbardziej potrzebne, tym którzy oddają swoje życie i zdrowie. Bez ich poświecenia dzieci nigdy nie wrócą do swoich domów. Zakres potrzebnych rzeczy został uzgodniony ze stroną ukraińską - mówi przedstawiciel Fundacji.

Zbiórka pieniężna prowadzona jest przez Fundjację Niezapomniani na portalu pomagam.pl

Misją Fundacji pozostaje przede wszystkim wsparcie tych, którzy na co dzień ryzykowali dla Nas życiem. W chwili obecnej w związku z napaścią Rosji na niepodległą Ukrainę organizujemy wsparcie dla tych co walczą o jej niepodległość. Transporty, które wysyłamy zabierają rzeczy, które są najbardziej potrzebne. Zakres rzeczowy pomocy jest ustalany z przedstawicielami Ukrainy. Pomoc wolontariuszy jest nieoceniona podczas realizacji tego projektu i im ponownie dziękujemy za wsparcie, poświęcony czas i ogromne zaangażowanie!!! 

Fundacja Niezapomniani została zarejestrowana 9 czerwca 2015 roku pod numerem KRS0000562071. Została założona przez dwóch byłych żołnierzy JW GROM chcących wspierać tych, którzy służyli Ojczyźnie.  

Ostatni wyjazd zobaczycie na: facebook.com/FundacjaNi...

a