sobota, lipiec 02, 2022
Follow Us
piątek, 11 marzec 2022 16:03

Manifestacja "Matki wołają: przestańcie strzelać do dzieci!" Wyróżniony

Napisane przez Adrian Siwek | Niezalezna.PL
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Tym razem manifestanci staną w obronie niewinnych dzieci zabijanych przez rosyjską armię Tym razem manifestanci staną w obronie niewinnych dzieci zabijanych przez rosyjską armię mat.pras

12 marca o godzinie 14:00 na Placu Trzech Krzyży w Warszawie rozpocznie się manifestacja organizowana przez kluby "Gazety Polskiej" pod hasłem "Matki wołają: przestańcie strzelać do dzieci!". Wydarzenie zakończy się pod Ambasadą Federacji Rosyjskiej.

To nie pierwsza manifestacja klubów "Gazety Polskiej" w ramach sprzeciwu wobec zbrodniczej działalności Rosji, która zaatakowała Ukrainę.

Tym razem manifestanci staną w obronie niewinnych dzieci zabijanych przez rosyjską armię. Warto przypomnieć, że tylko w obwodzie charkowskim zginęła już piątka dzieci.

Na Ukrainie zginęło już co najmniej 38 dzieci. A ta liczba może teraz jeszcze wzrosnąć (...)! Jeśli Rosjanie mówią, że nie prowadzą wojny z ludnością cywilną, to pokażcie im te zdjęcia! To są twarze dzieci, które nigdy nie dorosną - przekazała wczoraj pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska

Przyjdź i okaż swój sprzeciw wobec rosyjskiego barbarzyństwa!

a