środa, sierpień 10, 2022
Follow Us
poniedziałek, 14 luty 2022 09:59

“Wszystkich traktujemy poważnie”. Tam warto wysłać swoje CV! Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czy Huawei Polska zatrudnia wyłącznie umysły ścisłe? odpowiada Ryszard Horodyński Czy Huawei Polska zatrudnia wyłącznie umysły ścisłe? odpowiada Ryszard Horodyński mat.pras

Technologie informatyczne rozwijają się w szybkim tempie. Wszelkie kierunki studiów związane z informatyką oraz kierunki pokrewne są bardzo atrakcyjne. Nie tylko w kontekście przyszłości, ale także tego, co obecnie liczy się na rynku pracy.

– Jesteśmy firmą wszechstronną, więc zatrudniamy ludzi bezpośrednio po studiach i takich już z doświadczeniem. Jest ogromny niedobór specjalistów: informatyków, projektantów, analityków danych. (…) Staramy się współpracować z uczelniami na etapie, kiedy młodzi są jeszcze na studiach. Pomagamy im zdobywać certyfikaty, dostarczamy laboratoria. Staramy się działać tak, żeby uczestniczyli w różnych warsztatach, żeby byli lepiej wykształceni i lepiej sobie w tym świecie poradzili. A finalnie znaleźli lepszą pracę – o zatrudnieniu w Huawei Polska opowiada Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji. Dlaczego warto wysłać tam swoje CV?

A także:

Czy Huawei Polska zatrudnia wyłącznie umysły ścisłe?
Dlaczego w Huawei Polska nie zaczyna się od stażu?
Ryszard Hordyński – dyrektor ds. strategii i komunikacji Huawei Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą IT i telekomunikacją. Absolwent informatyki na Politechnice Warszawskiej.

Był m.in. dyrektorem w Computerland, zajmował się techniczną strategią Orange Polska, a potem pracował w firmie doradczej A.T. Kearney. Był również m.in. członkiem zarządu Inea odpowiedzialnym za działalność operacyjną, a następnie dyrektorem ds. e-commerce w Żabka Polska. W 2016 r. trafił do administracji publicznej: był wiceprezesem spółki Aplikacje Krytyczne oraz pełnomocnikiem ministra finansów ds. informatyzacji, później doradcą w Ministerstwie Cyfryzacji. Następnie pracował jako dyrektor zarządzający w spółce BGK Nieruchomości.

Wypowiedź Ryszarda Hordyńskiego, dyrektora ds. strategii i komunikacji Huawei Polska

a