piątek, grudzień 02, 2022
Follow Us
wtorek, 11 styczeń 2011 22:51

Janusz Staszewski live Wyróżniony

Napisane przez EN, mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Janusz Staszewski Janusz Staszewski fot. ytb

Janusz to wokalista i producent własnych kawałków, muzyk, który tworzy dla siebie i dla ludzi. To, co można usłyszeć na płycie to efekty wieloletniej pracy w studio, przemyśleń i życia, które jest najlepszą inspiracją.


Świadome teksty śpiewane do rytmów reggae świadczą {jumi [*4]}same za siebie. Jako człowiek od zawsze otoczony muzyką szukał swojego brzmienia. Odnalazł siebie w muzyce reggae, która znana ze swoich mocnych, zaangażowanych tekstów i uduchowionej wibracji, którą niesie zawsze stała w opozycji do popowych tworów najczęściej spotykanych dziś w eterze.

Płyta powstawała przez wiele lat, co świadczy o przemyśleniu i dojrzałości kompozycji. Pierwsze nagrania pochodzą jeszcze z okresu, kiedy muzyk nie wiedział, że nagra album. Nagrania z czasem zaczęły krążyć w obiegu znajomych i napotkały przychylne opinie. Następnie narodził się pomysł nagrania całej płyty. Janusz jako producent, który ma do dyspozycji domowe studio sam zadbał o oprawę muzyczną. Pomagali mu przy tym znajomi muzycy, którzy dogrywali żywe instrumenty. Płyta jest pierwszą w dorobku artysty - zarówno teksty jak i muzyka to wypadkowa jego doświadczeń, pracy i drogi, którą przeszedł dotychczas.
Artysta znakomicie odnajduje się podczas koncertów, ma doświadczenie przed wielotysięczną publicznością podczas supportowania m.in. zespołu KULT oraz Buldog.

23 styczeń · 20:00 - 23:00
Lokalizacja Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa
KONCERT JANUSZ
NOWA PŁYTA
„PIOSENKI O MIŁOŚCI"
SUPPORT: SELEKTA KRZAK (ZSS)
START: 20:00
WJAZD: ZA DARMO!!!
TRAMWAJE: 3,23,25,32
AUTOBUSY: 169,178,192,Z-2
NOCNE: N02,N13, N14, N63, N64
{jumi [*7]}

 

a