niedziela, styczeń 17, 2021
Follow Us
czwartek, 10 grudzień 2020 10:31

Magazyn Dzielna Matka - niepełnosprawni pokazują swój świat Wyróżniony

Napisane przez Dzielna Matka
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Nasi dziennikarze z niepełnosprawnościami sprzężonymi, czyli niedowidzący, niedosłyszący, z problemami w chodzeniu i porozumiewaniu się nie chcą być ciągle tylko chorzy Nasi dziennikarze z niepełnosprawnościami sprzężonymi, czyli niedowidzący, niedosłyszący, z problemami w chodzeniu i porozumiewaniu się nie chcą być ciągle tylko chorzy mat.pras

Portal magazyn-dzielnamatka.org powstał jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie tematyką niepełnosprawności nie tylko wśród samych chorych, ale także wszystkich, którzy chcą poznać świat „być może gorszego dla nich Boga”.

Nasi dziennikarze z niepełnosprawnościami sprzężonymi, czyli niedowidzący, niedosłyszący, z problemami w chodzeniu i porozumiewaniu się nie chcą być ciągle tylko chorzy! Chcą pisać dla ludzi, aby z pierwszej ręki, jak mówi Stefan z Aspergerem, poznawali świat z innej perspektywy. Oni znają doskonale tematy o których piszą. Zmagają się z niepełnosprawnością całe życie.

Link do zrzutki tutaj: https://zrzutka.pl/e7jcmg

Ci niesamowici ludzie, którzy chcą pisać dla innych i pokazywać rzeczywistość oczami „uszkodzonegomózgu” chcą też uczciwie pracować, zarabiać. Dlatego portal https://magazyn-dzielnamatka.org/ był pierwszym medium, który płacił za teksty i zdjęcia dziennikarzom z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Bywało i tak, że aby powstał teskt musieliśmy zatrudniać tłumacza od języka znaków i symboli. Czasami nasi dziennikarze pisali płaczem i swym wiecznym bólem wydobywającym się z ich mózgu. Aż trudno to sobie wyobrazić jak powstał tekst napisany przez Huberta. https://magazyn-dzielnamatka.org/mam-na-imie-hubert-mam-29-lat-rodzice-sa-emerytami-jestem-patriota/

Portal magazyn-dzielnamatka.org powstał jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie tematyką niepełnosprawności nie tylko wśród samych chorych, ale także wszystkich, którzy naprawdę chcą poznać świat „być może gorszego dla nas Boga”. Magazyn Dzielna Matka nie jest kierowany wyłącznie do Dzielnych Matek osób z niepełnosprawnościami lub Dzielnych Matek, które same zmagają się z niepełnosprawnością. To strona kierowana dla wszystkich, którym na sercu leży los osób niepełnosprawnych.

"Jesteśmy szczególnie dumni z różnorodności tematyki, jaką porusza nasz portal. Piszemy o kulturze, udzielamy praktycznych rad, pochylamy się nad kwestiami wiary. Recenzje komiksów o Batmanie i teksty o hipoterapii i seksie niepełnosprawnych."

To tylko na naszym portalu! Czytając nasze teksty mogą być również Państwo pewni rzetelności i zaangażowania naszych dziennikarzy. Zobaczycie bardzo dobre fotografie!

https://www.facebook.com/Fundacja-Dzielna-Matka-163604733680327/

a