środa, listopad 25, 2020
Follow Us
sobota, 26 wrzesień 2020 12:51

Zagłosuj w plebiscycie „Serce dla zwierząt” Wyróżniony

Napisane przez WN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
egoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, bo przebiega dodatkowo w warunkach związanych z epidemią COVID-19 egoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, bo przebiega dodatkowo w warunkach związanych z epidemią COVID-19 mat.pras

8 wspaniałych bohaterów, których łączy miłość do zwierząt i bezwarunkowa chęć niesienia im pomocy. Wśród nich wybawicielka „nieumarłych” tygrysów Ewa Zgrabczyńska czy Przemysław Łuczak, autor fanpage Egzoovet na Facebooku. Prezentujemy ich sylwetki i sposób głosowania w plebiscycie „Serce dla zwierząt”.

„Serce dla zwierząt” od 2004 r. gromadzi miłośników i obrońców praw zwierząt. Wśród nominowanych do tegorocznej statuetki są osoby i podmioty, które na co dzień pomagają zwierzętom, walczą o ich prawa i nie przechodzą obojętnie, gdy dzieje się im krzywda. O akcji mówi jej pomysłodawczyni, Paulina Król, redaktor naczelna portalu Psy.pl:

– Tegoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, bo przebiega dodatkowo w warunkach związanych z epidemią COVID-19. Sytuacja ta jednak nie powinna zwalniać nas z odpowiedzialności niesienia pomocy zwierzakom, a motywować do jeszcze większej troski, czego przykładem są postawy i działania nominowanych do statuetki „Serce dla zwierząt”. Ich aktywność niech będzie dla nas inspiracją na co dzień, a wyrazem naszej aprobaty – udział w głosowaniu. Dołącz do tych, którym nie jest obojętny los zwierząt! – apeluje organizatorka akcji.

Żeby zagłosować w plebiscycie należy odwiedzić stronę organizatora psy.pl/glosowanie-sdz i zagłosuj na wybranego przez siebie kandydata. Sylwetki tegorocznych nominowanych znajdziesz na stronie internetowej: www.sercedlazwierzat.pl O wyborze laureata zadecydują ostatecznie głosy internautów. Głosować można do 31 października br. Laureatów poznamy podczas gali online w listopadzie br.

a