środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 07 sierpień 2019 12:51

Fundacja "KIM": konkurs fotograficzny na warszawski odcinek Wisły Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fundacja KIM zaprasa również do udziału w spływach kajakowych warszawskim odcinkiem Wisły, cyklicznych treningach nordic walking i gimnastyce z elementami Tabata Fundacja KIM zaprasa również do udziału w spływach kajakowych warszawskim odcinkiem Wisły, cyklicznych treningach nordic walking i gimnastyce z elementami Tabata mat.pras

Fundacja "KIM" zaprasza amatorów fotografii do udziału w konkursie na zdjęcia warszawskiego odcinka Wisły - mogą dotyczyć przyrody, architektury nadwiślańskiej, wydarzeń kulturalnych, itp.

Do 31 sierpnia można zgłosić maksymalnie 3 fotografie, które nigdzie dotąd nie były publikowane. Na początku września komisja konkursowa wybierze 18 zdjęć, które zostaną zaprezentowane na wystawie na Bulwarze im. Jana Karskiego. Szczegółowe informacje na temat terminów zajęć oraz regulamin konkursu fotograficznego znajdują się na stronie www.fundacjakim.pl.

Fundacja KIM zaprasa również do udziału w spływach kajakowych warszawskim odcinkiem Wisły, cyklicznych treningach nordic walking i gimnastyce z elementami Tabata oraz zajęciach tanecznych HiDance na bulwarach wiślanych. Wszystkie te zajęcia są bezpłatne.

Projekt "Kierunek Wisła" współfinansuje m.st. Warszawa

a