piątek, październik 15, 2021
Follow Us
wtorek, 18 czerwiec 2019 23:05

Nowi na Love Music Festival oraz Wrocław Hip Hop Festival

Napisane przez uj/mat pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowi na Love Music Festival Nowi na Love Music Festival Fot. mat. prom.

W listopadzie w Hali Stulecia pojawi się francuska supergrupa z muzyką korzeni oraz jeden z najciekawszych reprezentantów młodego polskiego rapu.

Francuscy ambasadorzy muzyki reggae

One Love Music Festival od zeszłego roku konsekwentnie poszerza horyzonty muzyczne wprowadzając do zestawu gości nowe gatunki – pierwszym headlinerem został legendarny brytyjski duet Chase & Status, specjaliści od drum’n’bass. Ale organizatorzy nie zapominają o swoich korzeniach, dlatego drugą gwiazdą sceny głównej będzie istniejąca od 1997 roku francuska grupa Dub Inc. – na której brzmienie składa się reggae, ragga, dancehall, etno, dwa ekspresyjne głosy wokalistów i żywiołowy, optymistyczny przekaz.

Odkrycie roku 2018

Z kolei do line-upu Wrocław Hip Hop Festivalu dołączył Jan-rapowanie – reprezentant krakowskiej sceny rapu, który w tym roku prawdopodobnie nie opuści żadnego z letnich festiwali (za sobą ma już występ na Orange Warsaw Festival, a przed sobą koncert na Open’er Festival i Off Festival). Ostatnim wydawnictwem młodego artysty jest krążek „Plansze” wydany wraz z NOCNYM w SBM Label. Na swoim koncie ma także statuetkę „Odkrycie Roku 2018” przyznaną w plebiscycie Popkillery 2019.

Bilety na oba wydarzenia są w sprzedaży od 3 czerwca. Za wejście na Wrocław Hip Hop Festival aktualnie zapłacimy 65 zł, natomiast promocyjna cena biletów na One Love Music Festival to 80 zł (obie ceny obowiązują do 31 lipca). Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz SUPER VIP. Za bilet łączony, który upoważnia do wejście na oba festiwale zapłacimy w przedsprzedaży 135 zł.

Wrocław Hip Hop Festival, 22.11.2019

One Love Music Festival, 23.11.2019

a