niedziela, grudzień 10, 2023
Follow Us
wtorek, 11 grudzień 2018 13:26

Piękna pięćdziesiątka - Spotkanie autorskie

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ania Popek jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Niedawno na rynek wydawniczy wyszła jej druga książka - "Piękna pięćdziesiątka. Jak wyglądać 10 lat młodziej. Porady dla ducha i ciała”.

Publikacja to połączenie pamiętnika i poradnika. Autorka połączyła kwestie dbania o urodę, zdrowej diety, relacji międzyludzkich, jak i swoich przemyśleń odnośnie aspektów codziennego życia.

Przez niemal trzydzieści lat pracy przed kamerą nauczyłam się, jak najlepiej zaistnieć w różnych sytuacjach. Musiałam wiedzieć, jak zadbać o skórę, by od wczesnego rana poprowadzić program, jak dobrać dietę, by trzymać linię i w co się ubrać, by w każdej sytuacji dobrze wyglądać. Przyznaję, wiedza nie przyszła od razu. Nie obyło się bez wpadek, fałszywych przyjaciół, nietrafionych czy wręcz szkodliwych pomysłów na siebie. Znacie takie powiedzenie „Oby młodość wiedziała, a starość mogła!”. Opatrzność obdarzyła mnie wielkim przywilejem i pozwoliła zgromadzić wiedzę w takim momencie mojego życia, gdy już „wiem”, a jeszcze spokojnie zdążę tę wiedzę spożytkować. - opisuje autorka.

11 grudnia o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie autorskie, na trzecim piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy.

Spotkanie poprowadzi Pani Sylwia Borowska, dziennikarka Party Flesz Style, a wieczór uświetni występ saksofonisty Marcin Nowakowski. Zapraszamy.

a