wtorek, luty 18, 2020
Follow Us
wtorek, 17 lipiec 2018 01:13

Bal w Pałacu na 500 par

Written by Teatr Studio
Rate this item
(0 votes)

W piątek, 20 lipca o godz. 20.00 (Teatr Studio, pl. Defilad) zapraszamy na bal nawiązujący do tradycji warszawskich wydarzeń tanecznych.

O oprawę muzyczną wieczoru zadba Warszawska Orkiestra Rozrywkowa z Gabą Kulką i Bunio S oraz gości specjalnych: Natalii Przybysz oraz Ani Rusowicz.

Bal Warszawy to święto wszystkich, którzy działają na rzecz miasta, tworzą jego kulturę, promują je i kochają. Bal będzie wyjątkową okazją do zamanifestowania pozytywnych uczuć w stosunku do Warszawy, miasta, które pomimo trudów historii, stanowi dziś dynamiczną, europejską stolicę, z której chcemy i możemy być dumni.  Bohaterem wieczoru będzie miasto, jego wielowątkowość i różnorodność. - Zapraszamy na najlepszy bal w mieście. Wspaniałe melodie, wyśmienite towarzystwo i nagłe zwroty akcji gwarantowane – zachęcają organizatorzy wydarzenia. Wejściówek na bal do odebrania w kasie biletowej* teatru Studio w czwartek, 19 lipca.  


Wieczór będzie składał się z dwóch części:
o    pierwsza - o godz. 20.00 rozpocznie się bal we wnętrzach Pałacu na wszystkich poziomach Teatru Studio;
o    druga - po północy bal przeniesie się na Płytę Główną placu Defilad.

Przez wieczór przeprowadzą tancerzy miejscy wodzireje, a towarzyszyć im będzie Warszawska Orkiestra Rozrywkowa z udziałem Gaby Kulki i Michała "Bunio" Skroka czyli najlepsza polsko – brazylijska drużyna muzyczna. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą Natalia Przybysz i Ania Rusowicz. Podczas balu odbędzie się także zbiórka pieniędzy na cel charytatywny.

*Kasa biletowa jest czynna w wakacje: wt-pt - kasa czynna w godz.12.00-18.00 (lub do rozpoczęcia spektaklu).

http://www.placdefilad.org/

a