środa, maj 22, 2024
Follow Us
środa, 17 styczeń 2018 12:17

Trio walentynkowo w Dobrym Miejscu!

Napisane przez Chrześcijańskie Granie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku wyjątkowo dzień wcześniej – 13 lutego (wtorek) 2018 o 19.00 do Dobrego Miejsca na walentynkowy koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek.

Dla chętnych przewidziana jest dalsza część – randka ze słodkim poczęstunkiem w Dobrym Miejscu. Cena biletu koncertowego 30 zł os. / Cena za całość wydarzenia (koncert+randka): 99 zł para.

NewBorn Trio - Hutek/Derlak/Kierpiec to 3 wspaniałe kobiety, 3 niezwykłe artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne – NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.

Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości. Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz właśnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

Teraz będziemy mogli posłuchać ich na żywo w wyjątkowym miejscu – na warszawskich Bielanach w Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE (ul. Dewajtis 3, Warszawa). Bilety na koncert w cenie 30 zł /os. oraz na całość wydarzenia (koncert+randka) za 99 zł /para do nabycia on-line na stronie sklepu Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl). Stacjonarnie od 15 stycznia w godzinach pracy sklepu oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia.

  • Walentynki 2018 w Dobrym Miejscu – program:

19:00 - 20:20 / koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek

20:30 - 22:00 / Walentynkowa randka (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par. Spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.

 

Podobnie jak przed rokiem po koncercie odbędzie się też walentynkowa randka (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!) – będzie to wspaniała okazja do miłej rozmowy małżeńskiej / narzeczeńskiej. Konwersację będzie można pogłębić, korzystając z propozycji tematu zaproponowanego przez małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek. Będą z nami państwo Anna i Cezary Krupowie.

 

Organizator: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE (www.dobremiejsce.org)

Partnerzy: Fundacja Pomoc Rodzinie, Chrześcijańskie Granie

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Radio Plus, Niedziela, SalveTV, Wolnasobota.pl, Deon.pl, Tak Rodzinie, Dwutygodnik DROGA, Klub Dobrej Muzyki – KDM.pl oraz Radio Emaus.

Catering zapewnia: Kaprys Kucharza (www.kapryskucharza.pl)

a