niedziela, styczeń 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 04 styczeń 2018 14:54

„I tak Cię kocham”, czyli miłość w czasach nietolerancji i uprzedzeń

Napisane przez Multikino
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
„I tak Cię kocham”, czyli miłość w czasach nietolerancji i uprzedzeń Multikino

„I tak Cię kocham” to porywająca i wzruszająca historia, która wydarzyła się naprawdę, wyprodukowana przez twórców takich przebojów, jak: „40-letni prawiczek”, „Druhny” czy „Wykolejona”.

Spotkali się przypadkiem. Mimo dzielących różnic kulturowych połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. „I tak Cię kocham” to historia komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Zakochani od początku napotykają na przeciwności. A to dopiero początek wyzwań, jakim będą musieli stawić czoła. Przekonani, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, doświadczą wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji, które niejednokrotnie wywrócą do góry nogami ich życie.

„I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady, było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

a