wtorek, lipiec 23, 2024
Follow Us
wtorek, 14 listopad 2017 16:00

"I tak cię kocham" - komedia, która podbije Twoje serce

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"I tak cię kocham" - komedia, która podbije Twoje serce Gutek Film

"I tak Cię kocham" to świetne, odświeżone spojrzenie na komedie romantyczne. Jest historią opartą na faktach. Mimo sprawdzonego już schematu wciąga i zaskakuje.

Film opowiada o parze, którą połączyła miłość, mimo przeciwieństw kulturowych. W głównych rolach znakomicie spisali się Zoe Kazan (Emily) i Kumail Nanjiani (Kumail), który odpowiadał także za scenariusz. Świetnie dobrano także role drugoplanowe. Rodziców Emily zagrali znany komik Ray Romano i fenomenalna Holly Hunter.

Produkcja zbiera mnóstw dobrych recenzji w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zapowiada się jako jeden z hitów zimy. Niektórzy krytycy sugerują nawet, że produkcja ma szanse na oscarową nominację w kategorii najlepszy film roku. Reżyser - Michael Showalter już otrzymał nagrody i nominacje w American Film Festival, czy też na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno.

Każdy znajdzie w tej opowieści coś dla siebie. Nawet Ci, którzy niekoniecznie lubią komedia romantyczne. Główne postacie szybko budują w nas sympatię. Oprócz duzej dawki humoru, można znaleźć także cenny morał: choćby i cały świat sprzysiągł się przeciw naszej miłości, to trzeba o nią walczyć do końca.

Polska premiera będzie miała miejsce 5 stycznia. 

a