sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
czwartek, 29 czerwiec 2017 07:48

Kazimierski Rynek w „M jak miłość”

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kazimierski Rynek w „M jak miłość” http://www.kazimierzdolny.pl

Kazimierz uważany jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Nic więc dziwnego, że scenarzyści wybierają właśnie miasteczko do zdjęć plenerowych. Tym razem kazimierski Rynek zobaczymy już jesienią w „M jak miłość”.

Kazimierz Dolny stał się w ostatnim czasie ulubionym miejscem filmowców. Niedawno kręcone tu były sceny do nowego serialu o roboczym tytule „Recepta na miłość” i zdjęcia do jednego z najbardziej popularnych polskich seriali telewizyjnych – „M jak miłość”.

Ekipa „M jak miłość” przyjechała do Kazimierza na jeden dzień. Sceny kręcone były m.in. na Rynku, przy Klasztorze Ojców Franciszkanów oraz na Górze Trzech Krzyży.

Grafik był dość napięty, a na niebie kłębiły się ciemne chmury... Jednak piękne zdjęcia z Miasteczkiem w tle udało się zrobić. Będzie klimatycznie, romantycznie i nastrojowo.

Na ekranie zobaczymy Annę Muchę w towarzystwie Krystiana Wieczorka spacerujących wąskimi uliczkami Kazimierza.

Czy będzie to nowa serialowa para?

- W Kazimierzu pojawi się serialowa Magda wraz z mecenasem Budzyńskim – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm. – Ich miłość rozkwitnie właśnie w tym mieście.

Kręcone w Kazimierzu sceny zobaczymy w telewizji jesienią. Miasteczko pojawi się w 1321. i 1322. odcinku serialu.

Ekipa serialu „M jak miłość” gości w Kazimierzu nie po raz pierwszy. W 2008 roku pojawiła się tu inna serialowa para – Olga (Karolina Nowakowska) i Kuba (Przemysław Cypryański). Wtedy zdjęcia robione były w ruinach Zamku, Korzeniowym Dole, Albrechtówce, bulwarze wiślanym oraz w jednym z kazimierskich hoteli.
Więcej na: http://www.kazimierzdolny.pl/.

a