czwartek, luty 09, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/24568.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/24568

Nawrocki

wtorek, 30 sierpień 2016 09:37

Sprawdź program 4. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie! Wyróżniony

Napisane przez Agnieszka Szymanik
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Teatr VIS-a-VIS Teatr VIS-a-VIS Fot. Agnieszka Pięta

Znany jest już program 4. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie odbywającej się pod hasłem „Autonomia kurtyny". W Starym Browarze pojawi się Wojciech Tremiszewski z dawnego Kabaretu Limo, a na scenie Wyszkowskiego „Hutnika" zobaczymy Jolantę Juszkiewicz i jej założony w Australii Kropka Theatre. Wszystkie festiwalowe wydarzenia są darmowe.


W piątek, 23 września 2016 wystąpią: Grupa Paszkot – ze spektaklem kabaretowo-muzycznym oraz Improzak. O koncertową i operową atmosferę zadbają Muzyczni Czarodzieje i Krzysztof Knapczyk. W ramach niedzielnej Sceny Otwartej swoje umiejętności zaprezentują m.in. grupa Sot/Mon oraz Jonasz Kosowski. Do połowy września można jeszcze przysyłać zgłoszenia krótkich występów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

{gallery}24568{/gallery}
Kraków reprezentować będą Teatr Bakałarz i Teatr VIS-a-VIS, który przywiezie recital z piosenkami Edith Piaf. Na wyszkowskiej scenie nie zabraknie również improwizatorskiej zabawy, a to za sprawą grupy 1000 DEN. Pojawi się też Teatr Farsa, a Kropka Theatre zaprezentuje monodram „Matka" – według Witkacego.
Spektaklom i koncertom towarzyszyć będą warsztaty prowadzone przez aktorów filmowych i teatralnych, konkurs na recenzję teatralną i wystawa Galerii Przechodniej. Juliusz Erazm Bolek, poeta i redaktor naczelny czasopisma „Enigma", poprowadzi warsztaty z krytyki artystycznej.


Zaplanowany na weekend od 23 do 25 września festiwal został objęty honorowym patronatem Burmistrza Wyszkowa. Współorganizatorem wydarzenia jest Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik". Cały program będzie dostępny na stronie przeglądu.
Więcej na: www.letniascenateatralna.pl.tl.

a