poniedziałek, maj 23, 2022
Follow Us
poniedziałek, 04 kwiecień 2016 14:03

Twój procent dla bohaterów

Napisane przez AK
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do końca miesiąca mamy czas, żeby rozliczyć się z fiskusem. Nie warto zostawiać tego obowiązku na ostatnią chwilę. Pamiętajmy też, że jeden procent naszych dochodów możemy przeznaczyć na wybraną organizację pożytku publicznego. Szczególnie zachęcamy, aby wesprzeć Fundację Dorastaj z Nami - laureata naszego dodatku Raport CSR.

Fundacja została wyróżniona przez naszą redakcję w 24. edycji Raportu za działania na rzecz dzieci, których rodzice zostali poszkodowani w trakcie pełnienia służby publicznej.

Fundacja wspiera dzieci strażaków, żołnierzy, policjantów i ratowników górskich, którzy zostali poszkodowani lub polegli na służbie, zapewniając systemową i długofalową pomoc, aby mogły wyjść z cienia rodzinnej tragedii; przygotowuje swoich podopiecznych do dorosłego życia. Pod skrzydłami Fundacji dzieci poznają i rozwijają swoje talenty i możliwości. Fundacja zapewnia również pomoc psychologiczną i stale rozwija swoje programy edukacyjne.

Aby wesprzeć podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami wystarczy, w odpowiedniej rubryce naszego PIT-u wpisać numer KRS: 0000361265.

a