Wydrukuj tę stronę
czwartek, 03 wrzesień 2015 12:39

Zlikwidowana domowa uprawa konopi

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zlikwidowana domowa uprawa konopi fot. Komenda Stołeczna Policji

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową namierzyli domową uprawę marihuany. Jej właścicielem okazał się 32-latek. Mężczyzna hodował konopie w specjalnie przygotowanym namiocie, wyposażonym w oświetlenie i wentylację.

Funkcjonariusze zatrzymali Krzysztofa G. i przedstawili mu już zarzuty. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych wpadli na trop domowej uprawy marihuany. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że pewien 32-latek w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie uprawia krzewy konopi indyjskich. Stróże prawa po zgromadzeniu niezbędnych informacji odwiedzili blok, w którym mieszkał Krzysztof G.

W jednym z pokoi policjanci ujawnili specjalnie przygotowany namiot, wyposażony w oświetlenie i wentylację. Znajdowały się w nim 33 doniczki z krzewami konopi. Na miejsce została wezwana grupa dochodzeniowo-śledcza z komendy, przy ulicy Grenadierów. Funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny, lampy, filtry powietrza, nawozy oraz inne przedmioty do uprawy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się policjanci z Pragi Południe. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał pozwolił im na przedstawienie 32-latkowi zarzutów. Krzysztof G. odpowie za upraw konopi oraz udzielanie narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL