poniedziałek, listopad 29, 2021
Follow Us
poniedziałek, 17 sierpień 2015 10:59

Zatrzymani za pobicie w tramwaju

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zatrzymani za pobicie w tramwaju fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Pragi Południe zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek z pobiciem pary w tramwaju. Dwaj mężczyźni i kobieta w chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu.

Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili 22-letniemu Sebastianowi B. oraz 25-letniemu Jarosławowi W. zarzut pobicia. Ich towarzyszce grozi odpowiedzialność za naruszenie nietykalności cielesnej innej osoby.

Do zdarzenia doszło przed 21:00 w tramwaju, na warszawskie Pradze. Wówczas to, jak wynika z ustaleń policjantów dwie osoby zostały zaatakowane przez troje pasażerów. Kobieta uderzyła poszkodowaną. Gdy jej towarzysz próbował ją obronić został pobity przez dwóch napastników. Powiadomieni policjanci od razu pojechali na ul. Garwolińską, gdzie podejrzani mieli wysiąść na przystanku. Dyżurny, przyjmując zgłoszenie, zebrał dokładne informacje o wyglądzie agresorów. Te wiadomości także przekazał policjantom. Poszkodowani pojechali do szpitala, gdzie udzielono im pomocy.

Mundurowi na ul. Grochowskiej zauważyli trzy osoby, które wyglądały niemal identycznie, jak z opisu dyżurnego. 22-letni Sebastian B., 25-letni Jarosław W. oraz 30-letnia Monika K. zostali zatrzymani. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu, mieli od 0,8 do 1,7 promila w organizmie.

Policjanci z Pragi Południe wyjaśniają okoliczności pobicia. Dzisiaj zatrzymani zostali przesłuchani. Śledczy przedstawili mężczyznom zarzut pobicia pasażera tramwaju. 30-letnia kobieta będzie odpowiadać za naruszenie nietykalności cielesnej innej osoby. Zatrzymane osoby są znane miejscowym policjantom.

a