piątek, marzec 31, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/21071.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/21071

Nawrocki

piątek, 22 maj 2015 13:33

Sto biletów na finałowe spotkanie Ligi Europy Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sto biletów na finałowe spotkanie Ligi Europy https://www.pzpn.pl

Bilety na finałowe spotkanie Ligi Europy trafiły do szczególnie utalentowanych młodych sportowców, którzy wyróżnili się podczas tegorocznych VI Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, a także podczas rozgrywek Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka.

Podczas spotkania młodzież miała również okazję z bliska zobaczyć trofeum Ligi Europy o które w finale na Stadionie Narodowym powalczą drużyny Sevilla FC oraz Dnipro Dniepropetrowsk.

Wielki finał UEFA Europa League odbędzie się w środę, 27 maja. W tym międzynarodowym, klubowym turnieju piłki nożnej organizowanym przez Unię Europejskich Federacji Piłkarskich (UEFA) udział biorą zespoły zajmujące czołowe lokaty w narodowych rozgrywkach najwyższego szczebla, z wyłączeniem drużyn biorących udział w Lidze Mistrzów. Zawody te to drugie w hierarchii i pod względem prestiżu międzynarodowe zawody klubów piłkarskich zrzeszonych przez UEFA.

Wyjątkowa młodzież

Piłkarscy juniorzy otrzymali bilety na finałowy mecz Ligi Europy, który odbędzie się na Stadionie Narodowym.

– Bardzo cieszę się, że Wy - utalentowani młodzi piłkarze także zasiądziecie na trybunach Stadionu Narodowego. Jest mi niezmiernie miło że Miasto Stołeczne Warszawa mogło przekazać Wam te wejściówki. Mam nadzieję, że możliwość zobaczenie tego widowiska zainspiruje Was do dalszej pracy i rozwoju waszych sportowych umiejętności – mówił podczas spotkania z młodymi piłkarzami Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Setka biletów trafiła do szczególnie utalentowanych młodych sportowców i ich opiekunów, którzy wyróżnili się podczas tegorocznych VI Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, a także podczas rozgrywek Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka.

Bilety w imieniu drużyn odebrali organizatorzy mistrzostw, przedstawiciele Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial". Osobiście wejściówki na mecz na Stadionie Narodowym odebrała młodzież wyróżniająca się w rozgrywkach Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka. Bilet powędrowały do wychowanków z:

Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 7 (Warszawa)
Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 8 (Warszawa)
Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Zielonka
Domu Dziecka w Konstancinie-Jeziornej oraz
Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju (SWPR) (Warszawa).


{gallery}21071{/gallery}

Dla młodych piłkarzy bardzo emocjonującym elementem spotkania była również możliwość zobaczenia z bliska i sfotografowania się z trofeum Ligi Europy.
Więcej na: www.um.warszawa.pl.

a