sobota, listopad 26, 2022
Follow Us
środa, 20 maj 2015 00:00

The Color Run Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
The Color Run http://thecolorrun.fr/

The Color Run znany jako „Najszczęśliwsze 5 km na świecie" odbędzie się w Krakowie - 23 maja, w Poznaniu - 21 czerwca i w Warszawie - 27 czerwca. Trasa The Color Run ma 5 km. Po każdym pokonanym kilometrze uczestnicy biegu będą zachęcani do dalszego wysiłki kolorami!

Ubrani na biało uczestnicy będą obsypywani kolorowymi barwnikami zrobionymi na bazie skrobi kukurydzianej. Kolory są łatwo zmywalne i najlepiej prezentują się na białych koszulkach, które są częścią pakietów startowych. W tym roku kolorami, które pojawią się na ciałach uczestników, będą: niebieski, żółty, czerwony i purpurowy. Warto pamiętać, że przekroczenie linii mety The Color Run by PZU nie oznacza końca zabawy. Po przebyciu 5 km na wszystkich biegaczy czekają niesamowita zabawa, głośna muzyka, koncerty i mnóstwo niespodzianek.

Dzieci do 10 roku rejestrują się za darmo. Zespół to minimum 4 biegnących, śmiejących się czy tańczących uczestników (powyżej 10 roku życia).

W cenie biletu The Color Run™ by PZU - w cenie od 69 do 100 zł - wszyscy uczestnicy dostaną: koszulkę The Color Run™ by PZU, kolorowy, zmywalny tatuaż, kolorową paczkę z proszkiem, kolorową opaskę dla sportowców i niespodzianki od sponsorów.

Więcej na: http://thecolorrun.pl/events/.

a