sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
poniedziałek, 30 marzec 2015 13:09

Bilet za krew Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oddaj krew - uratuj życie - w podzięce dostaniesz bilet na film "Z jednej krwi". Gutek Film we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w specjalnej akcji krwiodawstwa w związku z premierą filmu „Z jednej krwi". Film w kinach i na VoD od 10 kwietnia.

Każdy, kto w podanych niżej terminach odda krew w ambulansie RCKiK otrzyma dwuosobowe zaproszenie na dowolny seans filmu "Z jednej krwi", do wykorzystania w dniach 10-23 kwietnia w warszawskim kinie Muranów.

Daty akcji i miejsca stacjonowania ambulansów RCKiK:
1 kwietnia 2015 (środa) / godz. 11:00 – 16:00 / PKiN przy stacji Metro Centrum
9 kwietnia 2015 (czwartek) / 9:00 – 14:00 / Politechnika Warszawska – pl. Politechniki

Kto może oddać krew i jak się do tego przygotować na: http://www.rckik-warszawa.com.pl/.

"Z jednej krwi" to - pokazywany na festiwalu w Cannes i nagrodzony w Turynie - jeden z najlepiej ocenionych przez światową krytykę francuskich filmów 2014 roku. Nowocześnie opowiedziana, wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść, błyskotliwie łączy konwencję thrillera z poetyką filmu dokumentalnego.

18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred – jego starszy brat – wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.

a