poniedziałek, wrzesień 20, 2021
Follow Us
środa, 28 styczeń 2015 09:59

Ratunkowa Infolinia Konsumencka Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ratunkowa Infolinia Konsumencka http://www.morguefile.com

Jeśli masz problem i potrzebujesz porady to możesz ją teraz otrzymać dzwoniąc na bezpłatny numer Infolinii Konsumenckiej, którą uruchomiło Stowarzyszenie Konsumentów Polskich razem z Fundacją Konsumentów. Infolinia Konsumencka jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Każdy z konsumentów, mających problem z przedsiębiorcą, może zwrócić się po darmową poradę prawną dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 889 866. Porady nie będą udzielane przedsiębiorcom.

"Często nie jesteśmy pewni, jak się zachować, kiedy źle potraktowano nas w sklepie, wykonawca mebli kuchennych wziął zaliczkę i zniknął, a sprzedawca nie chce przyjąć reklamacji butów, bądź cieknącego czajnika elektrycznego. Teraz mamy możliwość bezpłatnego uzyskania odpowiedzi na te i podobne pytania od prawników ze Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Poprzez uruchomienie Infolinii chcemy zachęcić nas wszystkich - konsumentów do odważnego egzekwowania swoich praw" - mówi Grażyna Rokicka, prezes Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.

Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Szczegółowe informacje o projekcie TUTAJ. Więcej na: http://konsumenci.org/.

a