wtorek, listopad 28, 2023
Follow Us

Rakowiecka 37 - "Widzenie na Rakowieckiej" z Andrzejem Stryjewskim

sobota, 06 grudzień 2014 00:00

Ideablog, czyli projekty Muzeum Historii Polski na interaktywnym forum dyskusyjnym Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Muzeum Historii Polski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie badawczym na IdeaBlogu. Celem projektu realizowanego wraz z instytutem badawczym Millward Brown SA jest poznanie potrzeb i oczekiwań uczestników projektów Muzeum Historii Polski.

Muzeum Historii Polski zaprasza do podzielenia się swoimi opiniami na IdeaBlogu – interaktywnym forum dyskusyjnym, na którym pojawiać się będą nowe wątki i zadania oraz będzie można dyskutować z pozostałymi uczestnikami akcji. IdeaBlog rozpocznie się w poniedziałek 8 grudnia i potrwa do wtorku 9 grudnia włącznie. Uczestnictwo w badaniu zajmie około 10 minut dziennie. Najbardziej aktywni uczestnicy forum zostaną nagrodzeni ciekawymi książkami historycznymi (m.in. Węzły pamięci niepodległej Polski oraz albumy Powstanie styczniowe w europejskiej ilustracji prasowej) lub gadżetami MHP.

Udział w IdeaBlogu nie jest związany z promocją ani ofertą sprzedaży i pozostaje anonimowy. Uczestnicy badania występują pod wymyślonymi przez siebie nickami (pseudonimami). Aby otrzymać książkę lub gadżety muzealne, trzeba będzie podać adres, na który zostanie wysłane podziękowanie. Dane te będą zbierane po zakończeniu badania i nie będą łączone z wynikami badania.

Udział w IdeaBlogu na: http://bad.am/ideablogmhp.

a