środa, czerwiec 23, 2021
Follow Us
poniedziałek, 15 wrzesień 2014 15:17

„Dzikie historie". Zazdrość, chamstwo i skrywane urazy Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wybuchowa komedia „Dzikie historie", to historia w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, wyprodukowany przez Pedro Almodovara, jest pełną czarnego humoru wizję społeczeństwa pod presją czasu i wyniku, gdzie króluje zazdrość, chamstwo i skrywane urazy. „Dzikie historie" w kinach od 02 stycznia 2015.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

„Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla („Babel"), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak „Pulp Fiction" wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie. "Dzikie historie" w kinach od 02 stycznia 2015.

a